• Informacje na temat:

  babcia tańczy

Artykuły na temat: babcia tańczy
 • Autor hitu "Ona tańczy dla mnie" nie ma matury?

  ...estrada. "Teraz, gdy nasz teledysk 'Ona tańczy...' obejrzało w internecie ponad 40 mln ludzi, jestem spełniony" - mówi. Sukces i wielkie powodzenie na szczęście nie zawróciły mu w głowie. Podczas...

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Nina Busk z "Sanatorium miłości" szuka faceta! "Musi mieć w spodniach..."

  Emerytura nie kojarzy się jej z bezczynnością przed telewizorem. Ona sama występuje w telewizji! Uwielbia śpiewać i tańczyć z atrakcyjnymi mężczyznami.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Superniania: Z reklamy margaryny na uczelnię

  Dorota Zawadzka wysyłała już dzieci na "karnego jeżyka", reklamowała margarynę, tańczyła w "Tańcu z gwiazdami". Teraz chce wrócić na uczelnię jako wykładowca.

 • Anna Kalczyńska: Nie gram na siebie

  Ta praca to marzenie, bo w duecie można coś zbudować - mówi Anna Kalczyńska. Dziennikarka opowiada także, jak doszło do niespodziewanej zmiany jej miejsca pracy...

 • Grochola: Jestem w fantastycznym wieku

  ...wieku nie wypada- mam inne zdanie na ten temat. Jestem w fantastycznym wieku dla kobiety i będę nadal tańczyć! Wygląda więc na to, że Katarzyna Grochola jeszcze nam pokaże! FB.init...

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

 • Intrygi na weselu

  Majka (Joanna Osyda) i Michał (Tomasz Ciachorowski) na weselu Kasi (Gracja Niedźwiedź) i Bartka (Bogusław Kudłek) dostaną miejsca obok siebie. Ale Wiktor (Andrzej Deskur) podmieni karteczki i w rezultacie między nimi usiądzie... babcia.

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

Wideo na temat: babcia tańczy
 • Bakuła: Polski facet nie ma tożsamości

  z chamem. W ogóle uwielbiam mężczyzn, tańczyć z nimi, spać, chodzić, jeść, rozmawiać, ale oni są zupełnie inni w stosunku do mnie, niż byli na przykład do swoich poprzednich kobiet. Bo ja od razu

Dyskusje na temat: babcia tańczy