• Informacje na temat:

  babilon

Artykuły na temat: babilon
 • W galerii sztuki, która wystawia dzieła uznawane za obraźliwe, dochodzi do zamachu bombowego. Mulder i Scully szukają sposobu na skomunikowanie się z przebywającym...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • "Babilon 5": Nie żyje Jerry Doyle

  W środę (27 lipca) w Las Vegas zmarł amerykański aktor Jerry Doyle, znany z roli Michaela Garibaldiego w serialu "Babilon 5".

 • Tymoteusz: Babilon upada!

  Do wtorku, 10 października, trwa trasa koncertowa grupy 2Tm2,3, potocznie zwanej Tymoteuszem. Ekipa Budzego, Maleo, Licy i kolegów promuje swoją ostatnią, niezwykle czadową płytę "888". To właśnie ten materiał dominuje podczas występów. W krakowskim klubie "Studio" w środę, 4 października, Tymoteusz zaprezentował niewiele ponad półtoragodzinną dawkę "bożego czadu".

 • Zmarł Stephen Furst, gwiazda serialu "Babilon 5"

  ...15 czerwca zmarł Stephen Furst, aktor znany z roli Elliota Axelroda w serialu medycznym "St. Elsewhere" oraz Vira Cotto z produkcji science fiction "Babilon 5". Przyczyną śmierci były powikłania cukrzycy. Miał 62 lata.

 • Patent: Debiut z "Babilonu"

  W poniedziałek, 4 grudnia, ukazała się debiutancka płyta hiphopowej formacji Patent "Ludzie w tonacji mol". Skład tworzą Zajka (były członek Wzgórza Ya-Pa 3) oraz producent Igor EXE (m.in. Panoramix, Natural Futurists). Płytę promuje singel "Babilon" , do którego powstał też teledysk.

 • Spoglądając w gwiazdy

  .... "Babylon 5" Tytułowy Babilon to zamieszkała przez 250 000 rozumnych istot stacja kosmiczna, która zrodziła się w głowie pisarza, o swojsko przmiącym nazwisku, J. Michaela Straczynskiego. Tak jak historyczny Babilon, także ten kosmiczny tętni życiem, polityką i zakulisowymi grami. Na stacji kosmicznej spotykają się dyplomaci różnych ras, a Ziemianie szukają sojuszników w nadchodzącej...

 • W.A.S.P. w Babilonie

  Klasycy heavy metalu z amerykańskiej grupy W.A.S.P. przygotowali nowy album "Babylon".

 • Nigdy nie poszli do łóżka! Przyjaźń z facetem? W serialach to możliwe!

  ...zapowiedzi wraz z powrotem serialu na antenę w ich życiu znowu wiele się wydarzy. Ale na szczęście mają siebie. Susan Ivanova i John Sheridan ("Babilon 5") Dowódca i pierwsza oficer stacji Babilon 5. Wspólnie radzili sobie z zarządzaniem ogromną stacją kosmiczną, zagrożeniem ze strony Cieni, a przy okazji straszyli dziennikarzy. Dowód? Poniższy klip, w którym Sheridan i Ivanova tłumaczą...

 • Behemoth ujawnia okładkę

  Biblijna wielka nierządnica Babilonu na siedmiogłowej, rogatej bestii - poznaliśmy obraz, który zdobić będzie "Evangelion", nowy album pomorskiej grupy Behemoth.

Zdjęcia na temat: babilon
Wideo na temat: babilon
Dyskusje na temat: babilon