• Informacje na temat:

  baby są jakieś inne

Artykuły na temat: baby są jakieś inne
 • Baby są jakieś inne...

  ..."Baby są jakieś inne" to tytuł najnowszej komedii Marka Koterskiego. W poniedziałek w Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu. Przyszło na nią mnóstwo znanych z seriali gwiazd i gwiazdek.

 • Adam Woronowicz osaczony przez kobiety

  Skoro już raz przyznał, że "Baby są jakieś inne", to po "Pani z przedszkola" szybko zdania nie zmieni! W nowym filmie Marcina Krzyształowicza, twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy", Adam Woronowicz staje naprzeciw połączonych sił matki, żony i kochanki, granych przez wybitne aktorki - Krystynę Jandę, Agatę Kuleszę i Karolinę Gruszkę.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał zamiast... Kasi Zielińskiej?

  ...dorobkiem. Oprócz kreacji w popularnych serialach ("rodzinka.pl", "Czas honoru. Powstanie", "Hotel 52", "Krew z krwi 2") i filmach ("Mój biegun", "Baby są jakieś inne", "Futro") ma też na swoim koncie...

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał w komedii romantycznej! Zdjęcia z planu "Dzień dobry, kocham cię!"

  ...z autokaru z ostatniego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". Jako Iwa z "Dzień dobry, kocham cię!" poznamy go 7 listopada, kiedy to nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego wejdzie na...

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał za rok będzie zdawał do szkoły teatralnej

  ...skończył dopiero 18 lat, ale ma na swoim koncie wiele ról zarówno telewizyjnych, jak i filmowych. Wystąpił w takich filmach, jak "Baby są jakieś inne" i "Futro". Zagrał też w serialach "Plebania", "Ojciec...

 • "Król życia": Więckiewicz jest... kosmitą

  Trwają prace na planie komedii Jerzego Zielińskiego "Król życia". Niedawno nagrywano scenę rozmowy pomiędzy Edwardem (Robert Więckiewicz), a jego szefem (Krzysztof Czeczot).

 • ...w kilkunastu innych filmach, były to m.in. takie obrazy jak: "Superprodukcja (2002) Juliusza Machulskiego, "Rezerwat" (2007) Łukasza Palkowskiego, "Śniadanie do łóżka" (2010) Krzysztofa Langa czy "Baby są jakieś inne" (2011) Marka Koterskiego (tym razem w filmie swojego ojca wcielił się w postać kasjera). Jako aktor dubbingowy swojego głosu użyczył m.in. w "Jeżu Jerzym" (jako Zenek). Był współprowadzącym...

 • Filip Bajon nowym dyrektorem Studia Filmowego "Kadr"

  Reżyser i scenarzysta filmowy Filip Bajon będzie dyrektorem Studia Filmowego "Kadr". Decyzję o jego powołaniu podjęła minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, która zaakceptowała rekomendację komisji konkursowej.

Zdjęcia na temat: baby są jakieś inne
Dyskusje na temat: baby są jakieś inne