• Informacje na temat:

  babyshambles

Artykuły na temat: babyshambles
 • Pete Doherty w więzieniu

  Brytyjski rockman Pete Doherty, lider grupy Babyshambles trafił we wtorek do więzienia na 14 tygodni za złamanie zasad dozoru sądowego - poinformowała jego wytwórnia fonograficzna.

 • Babyshambles: Synowie Albionu

  Kierowany przez Pete'a Doherty'ego zespół Babyshambles ujawnił tytuł swej debiutanckiej płyty, niecierpliwie oczekiwanej na Wyspach Brytyjskich. Album został nazwany "Down In Albion", a jego premierę wyznaczono na 14 listopada.

 • Kontrowersyjny muzyk napisze scenariusz serialu

  Uzależniony od narkotyków muzyk zespołu Babyshambles, Pete Doherty, prowadzi negocjacje ze stacją BBC. Gwiazdor ma napisać scenariusz serial u telewizyjnego - podają brytyjskie media. Pomysłodawcy liczą na autobiograficzne wątki.

 • Babyshambles: Lider pobił fana

  Czas na kolejną garść informacji z życia Pete'a Doherty'ego, lidera brytyjskiej formacji Babyshambles. Muzyk, przeciwko któremu toczy się obecnie postępowanie w sprawie posiadania narkotyków, podczas jednego z koncertów pobił fana. Według znajomych, zestresowany prawdopodobnym wyrokiem więzienia Doherty powoli traci panowanie nad sobą.

 • Były Kate Moss już na wolności

  Obok Amy Winehouse jest najpopularniejszym rozrabiaką na Wyspach Brytyjskich. Pete Doherty , lider Babyshambles i były partner Kate Moss , został skazany w maju tego roku za posiadanie narkotyków. Miał spędzić za kratkami sześć miesięcy. Wyszedł po sześciu tygodniach.

 • Babyshambles nagrywają

  Nowy zespół Pete'a Doherty'ego, Babyshambles, rozpoczął sesję nagraniową. Na razie rejestracja materiału na debiutancki album formacji przebiega bez zakłóceń, co jak na ostatnie "wyczyny" lidera grupy może lekko dziwić.

 • Kate Moss zostanie piosenkarką

  ...jako "dziewczyna rockmanów" niż solowa artystka - zdarzały się jej gościnne występy w nagraniach Oasis, Primal Scream czy Babyshambles. Zobacz teledysk do piosenki zespołu Babyshambles "What Katie did...

 • Babyshambles: Futbolowy hymn

  Pete Doherty, ulubieniec brytyjskich brukowców, napisał hymn dla swojej ulubionej drużyny piłkarskiej Queen's Park Rangers. Lider Babyshambles ma nadzieję, że niezatytułowany jeszcze utwór zostanie odtworzony podczas finału Pucharu Anglii. Doherty nie wątpi bowiem w zwycięstwo Rangersów w tych rozgrywkach.

 • Pete Doherty wciąż ćpa

  Incydent miał miejsce zaledwie tydzień po tym, jak 30-letni wokalista Babyshambles został zatrzymany w Szwajcarii w związku z podejrzeniem o zażywanie narkotyków w toalecie na pokładzie samolotu. "Około południa w czwartek funkcjonariusze zauważyli na Eastgate Street samochód, który kierowca prowadził bardzo niepewnie" - powiedziała rzeczniczka policji. Samochód zatrzymano, a kierowcę i jego...

 • Babyshambles: Kumpel z więzienia

  Kierowana przez Pete'a Doherty'ego angielska grupa Babyshambles ma nowego muzyka w składzie. Został nim General Santana, rastafariański raper, którego lider formacji poznał w... więzieniu.