• Informacje na temat:

  bachleda curus paparazzi

Artykuły na temat: bachleda curus paparazzi
 • Lidia Bachleda-Curuś udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej córce, Alicji Bachledzie-Curuś (34 l.). Wyjawiła, jaka aktorka jest naprawdę. Zabrała też głos na temat... jej związku z Colinem Farrellem! Po reakcji Ali można pomyśleć, że chyba wyjawiła zbyt dużo.

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Alicja Bachleda-Curuś z tajemniczym mężczyzną w restauracji. Ale zdjęcia!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) została przyłapana na lunchu z tajemniczym mężczyzną! Paparazzi zrobili im kilka fotek. Kim jest towarzysz aktorki? Czy to może jej nowa miłość?

 • Farrell potwierdził ciążę Alicji!

  W sierpniu Alicja Bachleda-Curuś i jej partner, hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell, zostali przyłapani przez paparazzich na lotnisku w Los Angeles. Na zdjęciach widać było mocno zaokrąglony brzuch Alicji Bachledy-Curuś. Kilka dni temu Colin przyznał wreszcie, że niebawem zostanie ojcem.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zaręczyli się?!

  Czyżby Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) zdecydowali się na zaręczyny? Tak spekuluje jeden z tabloidów. Dowodem miałby być wyjątkowy pierścionek, który niedawno wypatrzono na palcu aktorki.

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans ze znanym dziennikarzem!?

  W show-biznesie aż huczy od plotek, że Alicja Bachleda-Curuś (31 l.) ma nowego adoratora!

 • Colin Farrell: Romantyczny i bez nałogów

  Pije z bliskimi herbatę, ćwiczy jogę, gra romantyczne role, od pubu woli spa - taki portret Colina Farrella przedstawiono na łamach weekendowego dodatku do włoskiego dziennika "Corriere della Sera". Irlandzki aktor opowiedział w wywiadzie o swej metamorfozie.

 • "Na dobre i na złe": Trzydniowe polowanie na Alicję Bachledę-Curuś w Gdyni

  Choć Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni nie wyglądała jak gwiazda z Hollywood, paparazzi polowali na nią bez przerwy. Z jakim skutkiem?

 • Bachleda-Curuś o relacji z Colinem

  Para poznała się na planie filmu "Ondine" - ona grała syrenę, on rybaka. Kilka miesięcy później oboje wywołali sensację, pojawiając się razem w Krakowie i spacerując objęci po Starym Mieście. Wkrótce paparazzi przyłapali ich szczęśliwych na lotnisku w Los Angeles. Nikt już nie miał wątpliwości: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell są parą i spodziewają się dziecka. Niestety, Polce nie udało...