• Informacje na temat:

  bachleda curuś wesele

Artykuły na temat: bachleda curuś wesele
 • Górale wstrząśnięci rozstaniem Bachledy-Curuś i Gortata. Dziennikarze węszą spisek!

  Pod Tatrami nie mówi się o niczym innym. Wszyscy zachodzą w głowę, dlaczego ich piękna Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) wciąż nie może ułożyć sobie życia u boku mężczyzny? Górale są przekonani, że z Marcinem Gortatem (34 l.) byliby pięknym małżeństwem...

 • Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ślubu nie będzie!

  Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) zrezygnowali z organizowania ceremonii ślubnej. Co się stało?

 • Krupińska i Bachleda: Miało być rozstanie, a jest... ślub!

  Związek Pauliny Krupińskiej (26 l.) i Tadeusza Bachledy-Curuś ma się dobrze. Co więcej, para wkrótce planuje się pobrać.

 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  ..."To nie jest człowiek, który dąży do stabilizacji i szuka sobie spokojnego miejsca" - mówi o Colinie Farrellu członek rodziny Alicji Bachledy-Curuś .

 • Alicja i Colin: Ślub na Wielkanoc?!

  Zachodnie media donoszą, że Colin Farrell oświadczył się naszej Alicji podczas grudniowego pobytu w Krakowie. Wesele ma odbyć się wiosną, gdy para przyleci do Polski na Wielkanoc.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wcale nie szykują się do ślubu. Wokalista ma obawy?

  Andrzeja Bachledy-Curusia, blisko spokrewnionego z Alicją Bachledą-Curuś. I jak się okazuje, wspiera kuzyna także w sprawach prywatnych.   - Niedawno Sebastian dowiedział się, że małżeństwo Andrzeja z Hiszpanką Sandrą wisi na włosku - zdradza "Na Żywo" znajomy muzyka.   Mieszkającego na stałe we Francji Andrzeja aktualnie można oglądać w show "Top Chef Gwiazdy". Bachleda-Curuś kończy też nagrywanie płyty...

 • Paulina Krupińska: jej drugie dziecko przyjdzie na świat równo dwa lata po narodzinach Antosi?

  ...i lider zespołu "Zakopower" przyjechali razem na Podlasie na ślub i wesele Rozalii Mancewicz.  Poznali się poprzez swoich poprzednich partnerów. Ona była związana z pilotem, Tadeuszem Bachledą-Curusiem, on spotykał się z rodzoną siostrą Tadeusza, aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Gdy zrozumieli, że łączy ich coś więcej, Paulina zerwała zaręczyny z Tadeuszem, a Sebastian rozstał się z Alicją.  Rok...

 • Bachleda-Curuś: Jak Byk z Bykiem

  Gdyby ktoś napisał taki scenariusz do komedii romantycznej, to prawdopodobnie zostałby on odrzucony ze względu na zbyt małe prawdopodobieństwo. Ale przecież wiadomo, że życie pisze najlepsze scenariusze. I tak się stało po raz kolejny.

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Europejskie Nagrody Filmowe rozdane!

  "Wielkie piękno", w reżyserii Włocha Paolo Sorrentino, zostało wybrane najlepszym europejskim filmem 2013 roku. W kategoriach aktorskich triumfowali Włoch Toni Servillo, bohater "Wielkiego piękna" i Belgijka Veerle Baetens z obrazu "W kręgu miłości". Uroczystość wręczenia Europejskich Nagród Filmowych (EFA) odbyła się w sobotę, 7 grudnia, wieczorem w Berlinie.