• Informacje na temat:

  bachleda in usa

Artykuły na temat: bachleda in usa
 • Lidia Bachleda-Curuś, mama Alicji Bachledy-Curuś, w szczerym wywiadzie. Powiedziała za dużo?

  Lidia Bachleda-Curuś udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej córce, Alicji Bachledzie-Curuś (34 l.). Wyjawiła, jaka aktorka jest naprawdę. Zabrała też głos na temat... jej związku z Colinem Farrellem! Po reakcji Ali można pomyśleć, że chyba wyjawiła zbyt dużo.

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Alicja Bachleda-Curuś potwierdza: została obywatelką USA. Zagłosowała w wyborach?

  Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) na stałe mieszka za oceanem, a do Polski przyjeżdża przeważnie w sprawach zawodowych. Aktorka potwierdza, że w końcu postarała się o obywatelstwo amerykańskie, a zmotywowały ją do tego wybory prezydenckie. Jednak ostatecznie nie udało się jej zagłosować.

 • Bachleda-Curuś w USA

  Nie tylko Maciej Zakościelny wyruszył na podbój Hollywood. Za Wielką Wodą karierę próbuje też robić Alicja Bachleda-Curuś ( "Pan Tadeusz" ).

 • Alicja Bachleda-Curuś cieszy się szczęściem brata

  Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) i jej brat mają co świętować! Tadeusz (39 l.) niedawno przyleciał do USA, by spełnić swoje marzenie i wiele wskazuje na to, że mu się to uda!

 • Bachleda: Narty i muzyka

  We wtorek, 2 grudnia, o godz. 14:00 naszym gościem będzie Andrzej Bachleda - były narciarz, olimpijczyk, obecnie muzyk, autor tekstów, kompozytor i wykonawca. Z naszym gościem będziecie mogli rozmawiać podczas wideoczatu transmitowanego na żywo w INTERIA.TV .

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zaręczyli się?!

  Czyżby Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) zdecydowali się na zaręczyny? Tak spekuluje jeden z tabloidów. Dowodem miałby być wyjątkowy pierścionek, który niedawno wypatrzono na palcu aktorki.

 • Bachleda-Curuś urodziła syna!

  Alicja Bachleda-Curuś (26l.) jest już pełnoprawną mamą - tydzień temu urodziła w USA synka! Ojciec dziecka Colin Farrell (33 l.) ukrywał tę informację przed mediami prawie przez tydzień.

 • Alicja Bachleda-Curuś: czekają ją trudne święta

  Miłość jest w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Są jednak chwile, gdy zakochani szczególnie mocno chcą być razem. Do takich momentów na pewno należą święta Bożego Narodzenia. Czy Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) spędzi je razem z Marcinem Gortatem (33 l.)?

 • Bachleda-Curuś zaręczona?

  W czasie swojego dwutygodniowego pobytu w Polsce Alicja Bachleda - Curuś zdementowała plotki o swoich zaręczynach. Choć przyznała, że "być może" jest zakochana.

Wideo na temat: bachleda in usa
 • Zofia Zborowska wyśmiewa Bachledę-Curuś i Rosati!

  Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej w programie "Demakijaż" wyśmiała swoje koleżanki-aktorki, które chwalą się tym, iż ukończyły szkołę filmową Lee Strasberga w USA. Zdaniem Zofii(...)". Przypomnijmy, że wspomnianą szkołę ukończyły Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Anna Mucha, Iza Miko i Sylwia Gliwa.

Dyskusje na temat: bachleda in usa
 • Re: "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski na stałe?

  Tam tylko układy,wszystkim rządzą żydzi.Prymitywne historyjki,tak jak tamtejsi ludzie . W USA nie ma kultury,jedynie przedsięwzięcia biznesowe.

 • Re: "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski na stałe?

  Dziadostwo.Znana jest w USA tylko dlatego ze zaszla z Farellem w ciaze jako panienka i urodzila dziecko za które dostaje sowite alimenty za które może tam mieszkac.Dlaczego taka przecietna aktoreczke zatrudnia się w tasiemcu?Honoru za grosz nie ma.

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  dobre dobre.... hollywoodzka gwiazda, gra w tylu amerykanskich serialachi filmach , ze musi do Poslki wrocic i garc w jakism serialiku. prosze Was!

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Masakra jaki ten naród jest głupi >8[ Swojego nigdy tylko cudze chwalicie a ona nasza i niech tak pozostanie! Was nawet w USA nigdy nie będzie bo nie stać was na bilet za ocean ;) Pozdrawiam zazdrosnych polaczków!

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Heh.. taka z niej aktorka i gwiazda, że w USA jest znana tylko z tego, że złapała Farrela na dziecko. Że jest z Rosji czy whatever - tyle o niej wiedzą.. No ale kreujmy ją kreujmy, bo zaraz jakiegoś polskiego aktora złapie na ciążę, by się wkręcić i w polski showbiz.

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  "Piękna Alicja" , "gwiazda" ...to śmieszne. Jaka ona piękna ??? Zwyczajna zgrabna dziewczyna i tyle. Ani ona piękna ani gwiazda. Gdyby nie Colin nikt by o niej nie słyszał. Pojechała do USA robić karierę, ale zamiast kariery dorobiła się dziecka? Myślała, że podstępem zdobędzie ... aktora takiej sławy ????

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  haha, gwiazda - w jakich to ona niby filmach zagrała? same amerykańskie badziewie, jedynym jej sukcesem jest syn ze znanym aktorem i nic więcej, TYLKO dzięki temu było o niej głośno, a teraz wraca, a dlaczego? bo robicie z niej gwiazdę (którą w USA nigdy nie była), u nas w Polsce niestety gwiazdą można zostać z byle powodu jak już się wielokrotnie przekonaliśmy a tak na marginesie: ona ma twarz

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  haha, gwiazda - w jakich to ona niby filmach zagrała? same amerykańskie badziewie, jedynym jej sukcesem jest syn ze znanym aktorem i nic więcej, TYLKO dzięki temu było o niej głośno, a teraz wraca, a dlaczego? bo robicie z niej gwiazdę (którą w USA nigdy nie była), u nas w Polsce niestety gwiazdą można zostać z byle powodu jak już się wielokrotnie przekonaliśmya tak na marginesie: ona ma twarz

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Tyle tutaj jadu i syku, że przeraziłby się najodważniejszy zaklinacz węży. To jest ten najbardziej niski sposób budowania własnej wartości we własnych oczach. Eksperci od cudzych problemów, domorośli krytycy, sędziowie i autorytety moralne spod gwiazdy pedelka.pl, żenujące to. Niech sobie radzi, jak może, gościnny występ w serialu to nic złego, w USA najlepsi aktorzy występują gościnnie

 • Re: Karolinę Wydrę wierni fani „Dr....

  robia kariere ale przez lozko,dupy nastawia kazdemu ,ktory zapewni im rolke w filiMe ,mamy przyklad z Bachleda-Curus,ktorej z nastawiania dupy pozostal tylko dzieciak i przecikajacy dach w starej ruderze..ale w USA...:)))))