• Informacje na temat:

  back around

Artykuły na temat: back around
 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Duberman w Gruzji (teledysk "Moving Around")

  W październiku ukaże się druga płyta krakowskiej grupy Duberman. Zapowiedzią albumu "Duberman Is Back" jest teledysk "Moving Around".

 • Doglądanie roślinek

  Kings Of Leon "Come Around Sundown", Sony Music

 • Feeder: Nowy album w październiku

  29 września swoją handlową premierę będzie miał singel z piosenką "Come Back Around" formacji Feeder. 21 października natomiast na sklepowych półkach pojawi się kolejny album grupy, pierwszy nagrany po śmierci perkusisty Jona Lee.

 • "Radioaktywni" Kings Of Leon

  W sieci pojawił się teledysk do utworu " Radio active", zapowiadającego album "Come Around Sundown" amerykańskiego kwartetu Kings Of Leon.

 • Lepsi od Brodki, Shakiry i Amy!

  Grupa Kings Of Leon, mimo bardzo mocnej konkurencji, znalazła się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce z albumem "Come Around Sundown".

 • Amerykanie górą!

  No i stało się - na szczyt angielskiej listy przebojów wdarł się 20-letni amerykańskie wokalista Eamon, rodem z Nowego Jorku, z niecenzuralnie zatytułowaną balladą "Fuck It (I Don't Want You Back)", w której ponad 30 razy pojawiają się tzw. brzydkie wyrazy. Pokonał on tym samych swych rodaków z rapowej grupy D12, wspomaganej przez samego Eminema. Ich nowy singel "My Band" zadebiutował na drugiej

 • "Zaakceptowałem siebie"

  solowy album z nadzieją, że jego własne kompozycje powtórzą sukces przebojów Savage Garden, takich jak "Truly Madly Deeply" czy "To The Moon And Back". Przy okazji premiery płyty "Spin

Wideo na temat: back around
 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...

 • Niepokonani

  Peter Weir, twórca "Truman Show" i "Pan i władca na krańcu świata" przedstawia niezwykle epicką, autentyczną historię o tytanicznym marszu ku wolności. W rolach głównych Colin Farrell i Ed Harris. W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z sowieckiego gułagu. Bez mapy czy kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego - od Syberii, przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet, Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez 6000 km pełna jest heroicznej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.