• Informacje na temat:

  back up plan

Artykuły na temat: back up plan
 • "M jak miłość": Powrót Anety!

  W jesiennych odcinkach "M jak miłość" ponownie zobaczymy Anetę (Ilona Janyst). Bohaterka, która skomplikowała życie Chodakowskim, wróci... aby się zemścić. I znajdzie wspólniczkę. Kto wspomoże ją w niecnych planach?

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  Producent Jerry Bruckheimer zaprezentował na Twitterze premierowe zdjęcie Johnny'ego Deppa z planu piątej części "Piratów z Karaibów".

 • Wspomnień czar: "Drużyna A"

  ...- Uwielbiam, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem - to jeden z cytatów, który na zawsze wpisał się w historię amerykańskiej telewizji. Podobnie jak serial, w którym często padały pamiętne słowa. Specjalnie dla wszystkich widzów, którzy z sentymentem wspominają Hannibala i jego ekipę, zajrzeliśmy za kulisy produkcji.

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • "The bitch is back! "

  ...swojej stronie komunikat: "The bitch is back! " . Wkrótce świat obiegają pierwsze zdjęcia Locklear na planie nowego "Melrose Place". Zmniejszyła swoja roszczenia finansowe, czy dostała tyle, ile chciała...

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Małgorzata Pieńkowska wróci do "M jak miłość"?

  Kiedy w czerwcu ubiegłego roku Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z "M jak miłość", postanowiła odejść z "Emki", poprosiła podobno producentów i scenarzystów, by nie uśmiercali jej postaci. Bohaterka, w którą wcielała się przez 12 lat, została wysłana do Norwegii... Jak wieść niesie, po półtorarocznej przerwie aktorka chce wrócić na plan i znów wcielać się w Marysię!

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • "Castle": Stacja ABC nie przedłuża kontraktu ze Staną Katic

  Deadline, odpowiedziała: "Zamiast odwracać uwagę od faktu, jak cudownym doświadczeniem była praca na planie, chciałabym powiedzieć, że jestem ogromnie wdzięczna stacji ABC za możliwość bycia częścią tak(...) coming back even if #Castle returns would be a gross understatement. #blownaway #morose " additional="— Jon Huertas (@Jon_Huertas)" date="18 kwietnia 2016" user="Jon_Huertas" /> @seamusdever...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

Zdjęcia na temat: back up plan
Wideo na temat: back up plan