• Informacje na temat:

  baczyński jerzy

Artykuły na temat: baczyński jerzy
 • Torbicka: Wygląda na 52 lata?

  W Teatrze Wielkim w Warszawie rozdane zostały Paszporty Polityki za rok 2011. Galę poprowadzili Grażyna Torbicka i Jerzy Baczyński. Dziennikarka, ubrana w cekinową kreację, jak zwykle zachwyciła. Oto zdjęcia!

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Życie Dowbor nabrało sensu

  Prezenterka twierdzi, że jej życie nabrało sensu dopiero, kiedy na świecie pojawiła się Marysia (9 l.), owoc romansu z Jerzym Baczyńskim. Wcześniej, kiedy była matką wyłącznie Macieja (30 l.), nie była tak szczęśliwa...

 • Pożegnanie Zygmunta Kałużyńskiego

  Wybitny krytyk filmowy i publicysta Zygmunt Kałużyński został w czwartek, 7 października, pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Pogrzeb poprzedziła msza św. w kościele św. Jozafata. Zmarłego pożegnali przyjaciele, aktorzy, dziennikarze.

 • Katarzyna Dowbor musi pożegnać się z córką. Maria wyjeżdża na studia

  ...snobistyczny i głośny Londyn, a spokojne, leniwe miasteczko. Studia są kosztowne, ale ojciec Marii, redaktor naczelny tygodnika "Polityka" Jerzy Baczyński (58 l.), obiecał je finansować. I niby wszystko...

 • Wojewódzki idzie w "Politykę"

  Wojewódzki jest wszędzie. Medialna (a właściwie multimedialna) aktywność Kuby Wojewódzkiego (45 l.) nie zna granic: słychać go w radiu , widać w telewizji, można też czytać go w prasie. Śpiewa, gra, jak na razie nie tańczy. Prawdziwy one man show.

 • Katarzyna Dowbor dla tej miłości była w stanie zrobić wszystko!

  ...następnej stronie Nową miłością był Jerzy Baczyński (65 l.), redaktor naczelny tygodnika "Polityka". Zakochała się w jego inteligencji i erudycji. Jego uwiodły jej temperament i oryginalna uroda(...) beze mnie nie potrafi żyć". Czytaj dalej na następnej stronie W środowisku, które znało doskonale tę historię, było jasne, że mówiła to o Baczyńskim. O ich romansie plotkowała całe Warszawa...

 • Maciej Stuhr i Starsi Panowie

  Maciej Stuhr postanowił przypomnieć Polakom to, co bawiło ich przez lata. Aktor, a w tym wypadku również reżyser, odświeżył najlepsze piosenki i dialogi Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, mając nadzieję, że ludzie nie zapomnieli, że kabaret można robić z klasą i na poziomie.

 • Politycy, dziennikarze i gwiazdy wspominają Janinę Paradowską. Co było przyczyną jej śmierci?

  .... Była strażnikiem polskiej polityki" - mówi w rozmowie z TVN24 redaktor naczelny "Polityki", Jerzy Baczyński. Janina Paradowska od śmierci drugiego męża, Jerzego Zimowskiego, który utopił się w morzu...

 • Cyganie polscy Krauzów

  Pokazem filmu "Papusza" Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krazuego zainaugurowano w poniedziałek, 9 września, 38. edycję Gdynia - Festiwal Filmowy. Biografia romskiej poetki Bronisławy Wajs będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do Złotych Lwów, jednak odkryciem filmu jest drugoplanowa kreacja Zbigniewa Walerysia w roli męża Papuszy.

Zdjęcia na temat: baczyński jerzy