• Informacje na temat:

  bad boys campbell

Artykuły na temat: bad boys campbell
 • Nominacje dla filmowych czarodziei

  Amerykańskie Towarzystwo Efektów Wizualnych (VES - Visual Effects Society) ogłosiło nominacje do nagród dla twórców najlepszych osiągnięć w dziedzinie kinowej, telewizyjnej i reklamowej magii. W najbardziej prestiżowej z 19 kategorii walczyć będą filmy "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" i "Matrix Rewolucje" .

 • Thin Lizzy powraca do Polski

  W lutym 2011 roku do Polski ponownie przyjedzie słynna rockowa grupa Thin Lizzy. Irlandczycy wystąpią 7 lutego w warszawskiej Stodole.

Wideo na temat: bad boys campbell
 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.