• Informacje na temat:

  badach kwaśniewska na wakacjach

Artykuły na temat: badach kwaśniewska na wakacjach
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach razem na wakacjach! Są fotki!

  Ola Kwaśniewska (35 l.) i Kuba Badach (39 l.) wybrali się w romantyczną podróż! Córka byłego prezydenta pochwaliła się nawet wspólnymi fotkami. To zakończy spekulacje o kryzysie w ich małżeństwie?

 • Ola Kwaśniewska pokazała "zdjęcie w bikini z wakacji"! Ludzie ją wyzywali!

  Ola Kwaśniewska (36 l.) kolejny raz pokazała, że ma do siebie dystans...

 • Ola Kwaśniewska pochwaliła się swoim szczęściem!

  Roześmiani od ucha do ucha, zadowoleni, pełni dobrej energii, tak Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) i jej mąż Kuba Badach (40 l.) wyglądają na zdjęciu z wakacji, które Ola pokazała na swoim Instagramie. Na co dzień para nie ma dla siebie zbyt dużo czasu, bo Kuba sporo koncertuje. Oboje cieszyli się więc, że udało im się wygospodarować wolne dni na kolejną wspólną podróż. Tym razem odwiedzili...

 • Ola Kwaśniewska w końcu się doczekała! To dla niej wspaniała nagroda!

  Ola Kwaśniewska (36 l.) chyba wciąż nudzi się na bezrobociu. Co z jej pracą, o której wspominał mąż?

 • Ola Kwaśniewska dementuje plotki o kryzysie małżeńskim!

  Ola Kwaśniewska (33 l.) postanowiła przerwać milczenie i w specyficzny sposób skomentowała ostatnie doniesienia tabloidów dotyczące rzekomego kryzysu w jej związku!

 • Kwaśniewska z Kubą wyjeżdżają do Wietnamu!

  Niedawno Aleksandra Kwaśniewska (32 l.) wystawiła na jednej z aukcji stertę swoich drogich ubrań. Prasa bulwarowa przypuszczała, że mogło być to podyktowane brakiem gotówki i chęcią szybkiego(...) roku po ślubie celebrytka i jej ukochany Kuba Badach (37l.) postanowili wyjechać w podróż poślubną... drugą. Tym razem wybrali bardzo egzotyczny i odległy kierunek: Wietnam i Kambodżę. Będą się tam...

 • Kwaśniewska zaręczyła się

  Według najnowszych informacji, 30-letnia Ola Kwaśniewska i jej partner, muzyk Kuba Badach , zaręczyli się w minione wakacje!

 • Paparazzim udało się zrobić kilka zdjęć Oli Kwaśniewskiej i jej nowemu chłopakowi, Kubie Badachowi , podczas wakacji na greckiej wyspie Korfu. Para wyglądała na bardzo zakochaną i nie szczędziła sobie czułości!

 • Ach, co to będzie za ślub

  Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - o tym ślubie mówi się od dawna. Para ma pobrać się we wrześniu. Noc poślubną nowożeńcy spędzą prawdopodobnie w czterogwiazdkowym hotelu z widokiem na lasy i leniwą Narew. Wokalista Poluzjantów odwołał już podobno wszystkie wrześniowe koncerty. "Będę Olę namawiała na dużą rodzinę" - mówi Jolanta Kwaśniewska, która zorganizuje wieczór panieński. Zanim muzyk poznał...

Wideo na temat: badach kwaśniewska na wakacjach
 • Badach zdradził, gdzie spędził z Kwaśniewską wakacje

  Od głośnego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha niebawem minie rok. Młode małżeństwo stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. O ich egzotycznych wyjazdach pisały wszystkie media. W ostatnich miesiącach postawili jednak na patriotyzm i "zasłużony" urlop spędzili w kraju. "Pogoda była tak piękna, że aż żal było wyjeżdżać" - zdradził mąż Kwaśniewskiej. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.