• Informacje na temat:

  badach rodzice

Artykuły na temat: badach rodzice
 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale – jak czytamy w jednym z tygodników – pozostaje uczucie pewnego niespełnienia. Jak odnoszą się do tego ich najbliżsi? Gazeta cytuje rzekome słowa Aleksandra Kwaśniewskiego (62 l.).

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Kuba Badach udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział w nim o Oli Kwaśniewskiej

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) borykają się z małżeńskim kryzysem? Tak nie raz można było wyczytać w mediach. Mąż byłej prezydentówny udzielił wywiadu, który powinien uciszyć wszelkie plotki. Opowiedział, jak wygląda jest związek z ukochaną.

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach razem na wakacjach! Są fotki!

  Ola Kwaśniewska (35 l.) i Kuba Badach (39 l.) wybrali się w romantyczną podróż! Córka byłego prezydenta pochwaliła się nawet wspólnymi fotkami. To zakończy spekulacje o kryzysie w ich małżeństwie?

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Policja zatrzymuje Waltera. W jego samochodzie jest pęknięta szyba. Mężczyzna zostaje aresztowany za stawianie oporu. Z aresztu wyciąga go Hank. W tym samym czasie przy granicy z Meksykiem amerykańska straż graniczna znajduje spaloną ciężarówkę z emigrantami. Rodzice Jessego sprzedają dom, swojego syna traktują z dużym chłodem. Tymczasem Skyler zapowiada Waltowi, że nie chce, aby widywał się...

 • Niecodzienne imiona dzieci gwiazd

  Raperka Lil Kim nowo narodzonej córeczce nadała imiona: Royal Reign, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają... "królewskie rządy". Charyzmatyczna wokalistka Erykah Badu nazwała swego syna Seven (Siedem) a córki: Puma i Mars.

 • Conchita Wurst: Jej rodzice dostali ochronę!

  Conchita Wurst (25 l.) po wygraniu Eurowizji jest oblegana przez fanów. Ale nie tylko ona! Tłumy gapiów wyczekują pod domem jej rodziców!

 • Planet Us: Początek nagrań za kilka dni

  Supergrupa Planet Us, w skład której wchodzą Neal Schon (Journey), Sammy Hagar (eks-Van Halen), Michael Anthony (Van Halen) i Deen Castronovo (m.in. Journey, Bad English, Marty Friedman), za kilka dni rozpocznie nagrywanie debiutanckiej płyty. Sesja będzie odbywać się w studiu w San Francisco. Premiera albumu - pod koniec bieżącego roku.