• Informacje na temat:

  bafta 2011

Artykuły na temat: bafta 2011
 • "Sherlock": Benedict Cumberbatch obchodzi 40. urodziny!

  ...został nagrodzony przez Broadcasting Press Guild Awards (2011) oraz otrzymał nagrodę Crime Thriller Awards. Na swoim koncie ma również nominacje do nagród BAFTA. Prywatnie Benedict Cumberbatch jest...

 • "Amy": Nowy dokument o Amy Winehouse

  Pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanego dokumentu o Amy Winehouse. W obrazie, który na brytyjskie ekrany trafi 3 lipca, usłyszymy niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

 • "Sherlock" od marca w TVP2!

  W marcu stacja wyemituje pierwszą serię serialu, która składa się z trzech 90-minutowych odcinków - "Studium w różu", "Niewidomy bankier", "Wielka gra". W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. W postać doktora Watsona wcieli się Martin Freeman. Autorami scenariusza serialu są Steven Moffat i Mark Gatiss. "Sherlock" zdobył nagrodę BAFTA w kategorii Najlepszy Serial 2010 i 2011. TVP2

 • "Amy": Dokument o Amy Winehouse w polskich kinach

  3 lipca na ekrany brytyjskich kin trafi nowy dokument o Amy Winehouse. Usłyszymy w nim niepublikowane dotychczas piosenki gwiazdy.

 • "Sherlock" w Polsce

  ...w Wielkiej Brytanii na początku 2012 roku. W roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. W postać doktora Watsona wcieli się Martin Freeman. "Sherlock" zdobył nagrodę BAFTA w kategorii Najlepszy Serial 2010 i 2011.

 • Scarlett Johansson: Sekretny ślub!

  Scarlett Johansson jest ponownie mężatką! Aktorka poślubiła we wrześniu podczas sekretnej ceremonii dziennikarza Romaina Dauriaca - informuje plotkarski serwis "New York Post" - Page Six.

 • Gwiazdy po latach: "Z archiwum X"

  ...stała się popularna i rozchwytywana. Po zakończeniu zdjęć do "Z archiwum X" zagrała w serialach "Samotnia" (2005), "Any Human Heart" (2010) i "Great Expectations" (2011), za które była nominowana do nagród Bafta, Critics’ Choice Television i Złotego Globu. Warto wspomnieć też o filmowych kreacjach Anderson, za które również była wyróżniana - "Z archiwum X: Pokonać przyszłość", "Świat zabawy...

 • Stephanie Sigman dołączyła do obsady "Spectre"

  Meksykańska aktorka Stephanie Sigman dołączyła do obsady najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Brunetka pojawi się w "Spectre" obok Moniki Bellucci i Lei Seydoux.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  Darlene Chamberlin. Mickey Rooney był aktorem czynnym zawodowo do końca życia. W ostatnich latach mogliśmy go oglądać w takich filmach, jak "Muppety" (2011), "Noc w muzeum" (2006), "The Voices from(...) cwaniaczki" oraz serialowym wcieleniom w "Prawie i porządku", "Two's Company" (nominacja do nagrody BAFTA), "Bill Cobsy Show" czy "Rockefeller Plaza 30" (tam zagrała swoją ostatnią rolę). Za...

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

Wideo na temat: bafta 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.