• Informacje na temat:

  bai ling

Artykuły na temat: bai ling
 • Tłumaczy się z kradzieży

  Chińska aktorka Bai Ling twierdzi, że popełniła "niewinny błąd", kiedy ukradła kilka kolorowych magazynów i paczkę baterii ze sklepu na lotnisku w Los Angeles.

 • Video, DVD: "Kraina szczęścia"

  W poniedziałek, 27 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutował dramat "Kraina szczęścia" . Podczas realizacji opowieści na planie spotkali się między innymi Nick Nolte, Tim Roth i Ling Bai.

 • Nowe twarze w "Epizodzie III"

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż w niecierpliwie oczekiwanej kolejnej części "gwiezdnej sagi" , filmie "Epizod III", nowych bohaterów zagrają Ling Bai i Bruce Spence. Pierwszy klaps na planie kontynuacji przeboju "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" padnie 30 czerwca w Australii.

 • Backstreet Boys: Nick się żeni?

  25-letni Nick Carter, jeden z piątki wokalistów Backstreet Boys, podobno już wkrótce może stanąć na ślubnym kobiercu. Tak przynajmniej twierdzi jego obecna partnerka, chińska aktorka Bai Ling (35 l.). "Bardzo się kochamy i poważnie rozważamy ślub w niedalekiej przyszłości" - powiedziała Ling, znana z takich filmów jak m.in. "Gwiezdne Wojny - Epizod III: Zemsta Sithów", "Taxi 3" i "Bardzo Dziki

 • Angelina Jolie w thrillerze s-f

  Angelina Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" ) zagra w niezależnym dreszczowcu science-fiction "The World of Tomorrow". Gwiazda pojawi się na planie u boku Jude'a Law ( "Droga do zatracenia" ) i Gwyneth Paltrow ( "Płytki facet" ). Zdjęcia ruszą w marcu, w Londynie.

 • William H. Macy poszukuje siebie

  William H. Macy ( "Niepokonany Seabiscuit" , "Komórka" ) zagra tytułową rolę w filmie "Edmond", czarnej komedii opowiadającej o problemach egzystencjalnych i próbach zrozumienia własnej tożsamości. Autorem scenariusza opowieści jest David Mamet ( "Skok" , "Spartan" ).

 • Przedpremierowy sukces kasowy

  Film "The World of Tomorrow" z udziałem Jude'a Law ( "Droga do zatracenia" ) i Gwyneth Paltrow ( "Opętanie" ) niemal zwrócił się jego producentowi na długo przed kinową premierą. Sfinansowany całkowicie przez Aurelio De Laurentiisa ("Paparazzi", "Il Cielo In Una Stanza") obraz s-f w konwencji retro nakręcono za 75 milionów dolarów. Tymczasem za same prawa do dystrybucji Amerykanie zobowiązali się zapłacić Włochowi aż 50 milionów dolarów.

 • Hawajskie wyznania gwiazd

  W niedzielę, 15 czerwca, zakończył się czwarty festiwal filmowy na wyspie Maui. Wśród jego gości jak zwykle nie zabrakło wielkich gwiazd kina, choć nie wszyscy zapowiedziani goście zdołali dotrzeć na Hawaje. Nie zjawił się Anthony Hopkins ( "Bad Company" , "Czerwony smok" ), pojawili się natomiast inni znakomici goście.

Zdjęcia na temat: bai ling