• Informacje na temat:

  bajki do słuchania

Artykuły na temat: bajki do słuchania
 • Bruno Ciechowski: Pielęgnuję pamięć o moim ojcu

  Miał pięć lat, kiedy usłyszał w radiu wiadomość, że jego tata nie żyje. Nie zdążył go dobrze poznać. Dziś słucha jego piosenek i jest dumny z nazwiska, które nosi.

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • Poczytaj mi... Różczko

  Z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia) Magda Różczka, znana z roli Wandy w "Czasie honoru", wsparła akcję słuchania audiobooków w warszawskich autobusach.

 • Recenzja Lao Che "Dzieciom": Raczej dla dorosłych

  Jesteś już duży, ale wciąż czujesz się mały? Posłuchaj, co dzieci z Lao Che ci przygotowały.

 • Celebryta Marcin Prokop oznajmia: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  ...ludzi. Jesteśmy połączeniem księcia z bajki, z mitu, który się opowiada dzieciom. Ludzie nie chcą słuchać tego, że jest zwyczajnie" - wyjaśnia 2-metrowy celebryta. Później oznajmił, że oczywiście ma...

 • Recenzja LemON "Scarlett": LemON da się lubić

  Dotychczasowi fani będą zachwyceni, nowych długo nie trzeba będzie szukać. "Scarlett" wie, jak przypodobać się publiczności.

 • Mateusz Król i Laura Breszka w końcu spełnili swoje marzenie!

  ...z nim czas. Bardzo lubi słuchać, jak Mateusz czyta jej książki, opowiada bajki i gra z nią w różne gry - zdradza osoba zaprzyjaźniona z parą. Jest jednak pewien problem. Przystojny młody aktor jest...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan wie, że jej córka będzie... artystką!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z „M jak miłość”, jest bardzo dumna ze swej 3,5-letniej córeczki, która jest bardzo uzdolnioną dziewczynką. - Hania będzie artystką! - twierdzi nominowana do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 aktorka.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

Wideo na temat: bajki do słuchania
 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Po ślubie

  Małe, czeskie miasteczko wypełnia się dźwiękiem dzwonów kościelnych. Tereza ma na sobie piękną, białą suknię. Radim w dobrze skrojonym garniturze wygląda jak książę z bajki. Lato jest w pełni. Wszystko zapowiada, że młodą parę czeka najszczęśliwszy dzień w życiu. Wreszcie mają to z głowy - wzdycha siostra panny młodej. W odpowiedzi słyszy jednak: Przecież dopiero teraz się zacznie. Wraz z tymi słowami w słoneczny dzień wkrada się cień. W relacjach między bohaterami długo oczekiwanej ceremonii...