• Informacje na temat:

  bakuła

Artykuły na temat: bakuła
 • Hanna Bakuła przekonuje: Młodszy mężczyzna jest lepszy

  Hanna Bakuła to baczna obserwatora życia, która nie boi się wyrażać jasnych i szczerych opinii na temat relacji damsko - męskich. Jak sama o sobie mówi, nie ma drugiego takiego psychologa jak ona. Do(...) związków z młodszymi mężczyznami. Dziesięć, siedem lat różnicy to jest norma, która nikomu nie przeszkadza" - mówi Hanna Bakuła. W swoim życiu miała również dwa związki ze starszymi partnerami...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Hanna Bakuła: Książki celebrytów to jest okropieństwo!

  Hanna Bakuła (67 l.) bardzo nisko ocenia jakość książek pisanych przez celebrytów. Jej zdaniem publikacje te tworzone są najczęściej przez ludzi pozbawionych talentu i dokonań zawodowych, znanych jedynie z pozowania na ściankach. Pisarka ubolewa też nad tym, że wydawnictwa tak chętnie publikują tego typu książki.

 • "Spojrzenia" na DVD: O trzech gejach z San Francisco

  23 stycznia na sklepowe półki trafił nowy serial komediowy HBO "Spojrzenia", opowiadający o trójce trzydziestoparoletnich gejów z San Francisco odkrywających ekscytujące, a czasem przytłaczające możliwości dostępne dla ich pokolenia.

 • "Fakt": Hanna Bakuła spowodowała kolizję!

  Jeden z tabloidów informuje o kolizji drogowej, którą miała spowodować Hanna Bakuła (65 l.).

 • Wiśniewski: Kondom dla Bakuły

  "Jakiś dżentelmen powinien dać w mordę Wiśniewskiemu" - uważa Hanna Bakuła. Znana malarka była gościem pierwszego odcinka talk-show prowadzonego przez lidera grupy Ich Troje, wyemitowanego przez telewizję TVN w sobotę, 6 marca.

 • Hanna Bakuła o polskich mężczyznach: Nie mają tożsamości

  Hanna Bakuła (64 l.) znana jest ze swoich radykalnych teorii dotyczących przedstawicieli płci męskiej. Tym razem malarka stwierdza w wywiadzie, że "polski facet nie ma tożsamości" i należy trzymać go krótko.

 • Kulinarne show z gwiazdami

  Hanna Bakuła, Weronika Marczuk, Lidia Popiel, Piotr Najsztub, Michał Piróg i Przemysław Saleta to tylko niektóre z gwiazd pierwszego teleturnieju kulinarnego w Polsce. Wyprodukowany przez Kuchnię.tv program na antenie pojawi się już od października.

 • Bakuła o Polakach: Flejtuchy, łysi i grubi

  ...63-letnia Hanna Bakuła nie ma najlepszego zdania o polskich facetach...

 • Wiśniewski kontra Lepper

  Drugi odcinek talk-show Michała Wiśniewskiego może być jeszcze bardziej gorący od pierwszego. Gościem programu będzie Andrzej Lepper. Poprzednia edycja, z udziałem Hanny Bakuły, zakończyła się skandalem.

Zdjęcia na temat: bakuła
 • Hanna Bakuła
Wideo na temat: bakuła
 • Hanna Bakuła: Książki celebrytów to okropieństwo!

  Hanna Bakuła bezlitosna dla celebrytów

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Bakuła idzie na wojnę z facetami

  Dziadziadzidzia - tak Hanna Bakuła określa mężczyzn po pięćdziesiątce, którzy próbują się odmłodzić przy pomocy partnerek w wieku swoich wnuczek. Malarka nie ukrywa, że ma alergię na ten typ i wypowiada im wojnę! (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: bakuła
 • Re: Gwiazdy z połamanymi nogami

  podróby perfum na allegro tylko kupno mieszkania i takie zarzuty uważam za marny chwyt by drugą osobę zgnoić. Czy Szapałowska wie, że Bakuła oskarża Ją o matactwa ? Szapołowska sprzedała drogo swoje(...): Bakułę OSZUKAŁA SZAPAŁOWSKA bo zasłoniła okna i Bakuła nie widziała FATALNEGO USYTUOWANIA ? A to dobre. To jak Bakuła dotarła do tego mieszkania ?. Z workiem na głowie, z laska niewidomego w dłoni

 • Re: Gwiazdy z połamanymi nogami

  Nie skupiłem się zbyt mocno dlatego przeoczyłem jedno: Bakułę OSZUKAŁA SZAPAŁOWSKA bo zasłoniła okna i Bakuła nie widziała FATALNEGO USYTUOWANIA ? A to dobre. To jak Bakuła dotarła do tego mieszkania ?. Z workiem na głowie, z laska niewidomego w dłoni i z psem przewodnikiem ?. Oj, ludzie, ludzie, jak wy BEZMYŚLNIE kogos oskarżacie. Cos Hanka Bakuła nie ma szcęścia. A to chirurg nie ten, teraz

 • Re: Gwiazdy z połamanymi nogami

  allegro tylko kupno mieszkania i takie zarzuty uważam za marny chwyt by drugą osobę zgnoić. Czy Szapałowska wie, że Bakuła oskarża Ją o matactwa ?