• Informacje na temat:

  bakuła hanna

Artykuły na temat: bakuła hanna
 • Hanna Bakuła przekonuje: Młodszy mężczyzna jest lepszy

  Hanna Bakuła to baczna obserwatora życia, która nie boi się wyrażać jasnych i szczerych opinii na temat relacji damsko - męskich. Jak sama o sobie mówi, nie ma drugiego takiego psychologa jak ona. Do(...) związków z młodszymi mężczyznami. Dziesięć, siedem lat różnicy to jest norma, która nikomu nie przeszkadza" - mówi Hanna Bakuła. W swoim życiu miała również dwa związki ze starszymi partnerami...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Hanna Bakuła: Książki celebrytów to jest okropieństwo!

  Hanna Bakuła (67 l.) bardzo nisko ocenia jakość książek pisanych przez celebrytów. Jej zdaniem publikacje te tworzone są najczęściej przez ludzi pozbawionych talentu i dokonań zawodowych, znanych jedynie z pozowania na ściankach. Pisarka ubolewa też nad tym, że wydawnictwa tak chętnie publikują tego typu książki.

 • Wiśniewski: Kondom dla Bakuły

  "Jakiś dżentelmen powinien dać w mordę Wiśniewskiemu" - uważa Hanna Bakuła. Znana malarka była gościem pierwszego odcinka talk-show prowadzonego przez lidera grupy Ich Troje, wyemitowanego przez telewizję TVN w sobotę, 6 marca.

 • "Fakt": Hanna Bakuła spowodowała kolizję!

  Jeden z tabloidów informuje o kolizji drogowej, którą miała spowodować Hanna Bakuła (65 l.).

 • Kulinarne show z gwiazdami

  Hanna Bakuła, Weronika Marczuk, Lidia Popiel, Piotr Najsztub, Michał Piróg i Przemysław Saleta to tylko niektóre z gwiazd pierwszego teleturnieju kulinarnego w Polsce. Wyprodukowany przez Kuchnię.tv program na antenie pojawi się już od października.

 • Hanna Bakuła o polskich mężczyznach: Nie mają tożsamości

  Hanna Bakuła (64 l.) znana jest ze swoich radykalnych teorii dotyczących przedstawicieli płci męskiej. Tym razem malarka stwierdza w wywiadzie, że "polski facet nie ma tożsamości" i należy trzymać go krótko.

 • Wiśniewski kontra Lepper

  Drugi odcinek talk-show Michała Wiśniewskiego może być jeszcze bardziej gorący od pierwszego. Gościem programu będzie Andrzej Lepper. Poprzednia edycja, z udziałem Hanny Bakuły, zakończyła się skandalem.

 • Hanna Bakuła mści się na facetach: Z mężczyzną jest jak z psem...

  Hanna Bakuła (64 l.) nie ukrywa, że jest uprzedzona w stosunku do mężczyzn. Jej zdaniem są jak psy, którym trzeba wydawać jasne i czytelne polecenia, bo inaczej nic nie zrozumieją.

 • Wiśniewski: Wszystko dla kasy

  "Zgodziłem się na udział w reality-show dla pieniędzy" - przyznaje Michał Wiśniewski. W telewizji TVN właśnie ruszyła druga edycja programu "Jestem jaki jestem" z udziałem gwiazdora grupy Ich Troje. Tym razem, w przeciwieństwie do pierwszej serii reality-show, kamery nie śledzą przez całą dobę i Wiśniewskiego i jego rodziny.

Zdjęcia na temat: bakuła hanna
 • Hanna Bakuła
Wideo na temat: bakuła hanna
 • Hanna Bakuła: Książki celebrytów to okropieństwo!

  Hanna Bakuła bezlitosna dla celebrytów

 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Bakuła idzie na wojnę z facetami

  Dziadziadzidzia - tak Hanna Bakuła określa mężczyzn po pięćdziesiątce, którzy próbują się odmłodzić przy pomocy partnerek w wieku swoich wnuczek. Malarka nie ukrywa, że ma alergię na ten typ i wypowiada im wojnę! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

Dyskusje na temat: bakuła hanna