• Informacje na temat:

  bal prezydencki

Artykuły na temat: bal prezydencki
 • Kinga Duda płaci wysoką cenę za bycie "prezydencką córką"

  ...odwiedziła ich w Pałacu Prezydenckim i poszła do klubu. Już następnego dnia w tabloidach pojawiły się zdjęcia i złośliwe komentarze. Dlatego od tamtej pory prezydentowa woli sama odwiedzić córkę(...), w prezydenckim ośrodku w Juracie. Chce chronić siebie i swoją nową miłość - przystojnego studenta medycyny o imieniu Bartek. Na wsparcie życzliwych jednak zawsze może liczyć, tak jak ostatnio, gdy jej...

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Kuba Wojewódzki poparł Kukiza w wyborach prezydenckich!

  Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki (51 l.) na dobre odwrócił się od Platformy Obywatelskiej!

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Czartoryska boi się, że gapie zniszczą jej ślub!

  ...gapiów i takiego zainteresowania, jak na ślubie córki pary prezydenckiej?

 • Elton John boi się Le Pena

  Sir Elton John, popularny brytyjski muzyk i wokalista, zdecydował się sprzedać swoją posiadłość we Francji. Przyznający się otwarcie do homoseksualizmu artysta obawia się bowiem, że któregoś dnia do władzy dojdzie tam reprezentujący skrajnie prawicowe poglądy Jean-Marie Le Pen.

 • Kaczyńska boi się latać samolotem

  Katastrofa smoleńska odcisnęła na Marcie Kaczyńskiej ogromne piętno. Do tego stopnia, że córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej boi się wsiąść na pokład samolotu...

 • Kwaśniewska wypierze i wyprasuje

  Jolanta Kwaśniewska budzi emocje. Była pierwsza dama nie boi się pojechać do cudzego domu i uczyć prasowania.

 • Agata Kornhauser-Duda: Tygodnik wyjawia całą prawdę o pierwszej damie

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) jest najbardziej milczącą pierwszą damą w całej historii powojennej Polski. Choć w czasie kampanii prezydenckiej twierdziła, że nie boi się Jarosława Kaczyńskiego, dziś nie zabiera głosu na żaden temat.

 • Najlepszy ekranowy prezydent

  Harrison Ford ( "Air Force One" ) został wybrany najlepszym ekranowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Hollywoodzki gwiazdor pokonał m.in. Kevina Kline'a ("Dave") i Petera Sellersa ( "Dr Strangelove czyli: Jak przestałem się bać i pokochałem bombę" ), którzy także mieli okazję wcielać się w postać szefa amerykańskiego rządu.

Zdjęcia na temat: bal prezydencki