• Informacje na temat:

  balony

Artykuły na temat: balony
 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • "Wywiad ze Słońcem Narodu" dotrze do Korei Północnej na balonach

  Zakazany film "Wywiad ze Słońcem Narodu" ma dotrzeć do Korei Północnej na balonach. Taki jest plan jednego z północnokoreańskich uchodźców. Film opowiada o zamachu na północnokoreańskiego przywódcę Kim Dzong Una.

 • Ciężarna Izabela Janachowska przyszła na ramówkę! Widać już brzuszek?!

  Izabela Janachowska (32 l.) 23 stycznia 2019 roku ogłosiła radosną nowinę, że razem z mężem Krzysztofem, spodziewają się dziecka! Pod zdjęciem, gdzie uśmiechnięci przyszli rodzice trzymają balony, które układają się w napis "Baby", czyli "dziecko", tancerka napisała, że czekają na swoje wymarzone maleństwo i proszą o trzymanie kciuków za ich trójkę. Latem powitają swoje dziecko na świecie, lecz...

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Jessica Simpson pochwaliła się brzuszkiem!

  Była piosenkarka ze swoim drugim mężem, Erikiem Jonsonem, doczekała się syna i córki. Niedawno obwieściła, że ich rodzina znów się powiększy! Jessica Simpson opublikowała na Instagramie zdjęcie swoich pociech, które, trzymając w rękach różowe balony, dały do zrozumienia, że będą miały siostrę. Teraz z kolei postanowiła pokazać siebie i pochwalić się swoimi krągłościami. Choć na fotce...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Natalia Siwiec w szpitalu. Co się stało?!

  .... (pis. oryg.) Pomimo okoliczności bliscy Natalii zadbali, by sylwester w szpitalu i tak się odbył. Na załączonej przez modelkę fotografii możemy zobaczyć kolorowe balony, serpentyny i talerzyki...

 • Uderzenie Pandy

  Kolorowe balony, duże i małe pluszowe pandy, gwiazdy i tysiące dzieci na hollywoodzkim bulwarze. A na deser gwiazdor - Jack Black. Tak w niedzielę, 1 czerwca, wyglądała premiera najnowszej animacji Dream Works i Paramount - "Kung Fu Panda".

 • Joanna Przetakiewicz: ukochany nadal ją zaskakuje!

  ...mówiąc niełatwo mnie zaskoczyć. Ale znowu się udało. Totalnie! Najpierw 1001 róż teraz balony. Kochane moje, jeśli dopadają Was czasami wątpliwości, że mężczyznom się dzisiaj nie chce, że się boją etc. to...

 • Pożuj sobie Britney

  Mamy już koszulki z Britney Spears, mamy zeszyty, czapeczki i tysiące innych gadżetów. Teraz przyszła kolej na coś nowego. Na rynek trafia właśnie nowa, firmowana nazwiskiem nastoletniej wokalistki, guma do żucia.

Zdjęcia na temat: balony