• Informacje na temat:

  balony

Artykuły na temat: balony
 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • "Wywiad ze Słońcem Narodu" dotrze do Korei Północnej na balonach

  Zakazany film "Wywiad ze Słońcem Narodu" ma dotrzeć do Korei Północnej na balonach. Taki jest plan jednego z północnokoreańskich uchodźców. Film opowiada o zamachu na północnokoreańskiego przywódcę Kim Dzong Una.

 • Ciężarna Izabela Janachowska przyszła na ramówkę! Widać już brzuszek?!

  Izabela Janachowska (32 l.) 23 stycznia 2019 roku ogłosiła radosną nowinę, że razem z mężem Krzysztofem, spodziewają się dziecka! Pod zdjęciem, gdzie uśmiechnięci przyszli rodzice trzymają balony, które układają się w napis "Baby", czyli "dziecko", tancerka napisała, że czekają na swoje wymarzone maleństwo i proszą o trzymanie kciuków za ich trójkę. Latem powitają swoje dziecko na świecie, lecz...

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Dominika Gwit świętowała urodziny w wyjątkowym gronie! Ale zdjęcia!

  ...wspaniałymi Przyjaciółmi z pracy! Prezenty, kwiaty, balony, konfetti! Wow! DZIĘKUJĘ! Na dodatek dwa ostatnie spektakle w tym sezonie! (...) dziękuję Publiczności za tak piękny sezon. Całuję gorąco tę...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Jessica Simpson pochwaliła się brzuszkiem!

  Była piosenkarka ze swoim drugim mężem, Erikiem Jonsonem, doczekała się syna i córki. Niedawno obwieściła, że ich rodzina znów się powiększy! Jessica Simpson opublikowała na Instagramie zdjęcie swoich pociech, które, trzymając w rękach różowe balony, dały do zrozumienia, że będą miały siostrę. Teraz z kolei postanowiła pokazać siebie i pochwalić się swoimi krągłościami. Choć na fotce...

 • Uderzenie Pandy

  Kolorowe balony, duże i małe pluszowe pandy, gwiazdy i tysiące dzieci na hollywoodzkim bulwarze. A na deser gwiazdor - Jack Black. Tak w niedzielę, 1 czerwca, wyglądała premiera najnowszej animacji Dream Works i Paramount - "Kung Fu Panda".

 • Zdjęcia nie kłamią. Olga Frycz i jej były wciąż razem?!

  ...postarali. W tle można zobaczyć urodzinowe akcesoria, takie jak balony, czy imprezowe czapeczki. Internauci cieszą się, że Olga i Grzegorz mimo rozstania dobrze się dogadują.  "Jesteście cudni. Tak razem, jak...

 • Pożuj sobie Britney

  Mamy już koszulki z Britney Spears, mamy zeszyty, czapeczki i tysiące innych gadżetów. Teraz przyszła kolej na coś nowego. Na rynek trafia właśnie nowa, firmowana nazwiskiem nastoletniej wokalistki, guma do żucia.

Zdjęcia na temat: balony