• Informacje na temat:

  bałtroczyk ma synów z

Artykuły na temat: bałtroczyk ma synów z
 • Piotr Bałtroczyk: To był zawał

  ...48-letni Piotr Bałtroczyk kilka dni temu przeszedł zawał. Niebawem opuści szpital, lekarze jednak stawiają warunek: musi zwolnić. Satyryk nie ukrywa, że haruje jak wół.

 • Najpopularniejsi w TV

  .... Oczywiście, nie tylko powagą wiało ze sceny. Gwarancją dobrego humoru byli chociażby dziennikarz, piosenkarz, satyryk i prezenter Piotr Bałtroczyk, laureat statuetki w kategorii osobowość telewizyjna, który zdaniem Bałtroczyka syna, ma osobowość telewizyjną, bo "na normalną zabrakło już miejsca". Na wysokości zadania stanął również Szymon Majewski, Świr i Fenomen Roku, a od teraz również laureat...

 • Piotr Bałtroczyk: Kryzys męskości?

  "Mam ogromny dystans do siebie" - przekonuje Piotr Bałtroczyk, dziennikarz, satyryk i konferansjer, który nie boi się autoironii i żartów z rozbuchanego męskiego ego.

Wideo na temat: bałtroczyk ma synów z
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...