• Informacje na temat:

  bałtroczyk na scenie

Artykuły na temat: bałtroczyk na scenie
 • Antek Królikowski został... komikiem!

  ...z prowadzącym - nie tylko narzuca bohaterom role i style do odegrania, ale także sama często uczestniczy w tym, co się dzieje na scenie. Do grona zaproszonych do udziału w show aktorów dołączył właśnie Antoni(...) oglądać w niedzielne jesienne wieczory w Dwójce. Oprócz Antoniego Królikowskiego, Tomasza Sapryka i Kabaretu Limo w programie, który poprowadzi Tomasz Bałtroczyk,  pojawią się m.in. Hanna Śleszyńska...

 • Piotr Bałtroczyk: Kryzys męskości?

  "Mam ogromny dystans do siebie" - przekonuje Piotr Bałtroczyk, dziennikarz, satyryk i konferansjer, który nie boi się autoironii i żartów z rozbuchanego męskiego ego.

 • Serial... improwizowany

  Bałtroczyk. Będą też goście specjalni. W pierwszych odcinkach zobaczymy m.in. Marka Siudyma, Elżbietę Zapendowską i Piotra Pręgowskiego. Dla nich też przewidziano zaskakujące role. Emisja serialu w soboty...

 • "I kto to mówi?": Nowe show TVP2

  Jak to jest pójść na randkę z melancholijną krową? Co robić, gdy na uroczystej kolacji pojawia się goły gość? Co Pałac Kultury mówi podczas konferencji prasowej? Odpowiedzi na te pytania widzowie TVP 2 znajdą w nowym komediowym show - "I kto to mówi?".

 • Sopot TOPtrendy Festiwal 2014: Znamy szczegóły imprezy!

  Ponad 100 artystów na scenie, tysiące ludzi na widowni Opery Leśnej w Sopocie i miliony widzów przed telewizorami. Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 rusza już w ostatni weekend maja.

 • Ibisz gospodarzem święta kabaretu

  Już po raz czwarty w telewizji Polsat zobaczymy śmietankę polskiej sceny kabaretowej. Nie zabraknie ani zespołów, ani solistów. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

 • Co to jest "kabaretobranie"?

  Podczas nadchodzącego weekendu Telewizja Polska przeprowadzi transmisję z koncertu "Kabaretobranie w Zielonej Górze 2010". Na scenie zaprezentują się popularne kabarety, a także Stanisław Tym oraz Artur Andrus.

 • TOPTrendy z gwiazdami

  Informowaliśmy już, że w dniach 8-11 czerwca festiwalowy sezon letni otworzy Sopot TOPTrendy Festiwal 2007. W konkursie "trendy" obok debiutantów i początkujących wykonawców pojawią się także uznane gwiazdy.

 • Cezary Pazura: Facet z klasą

  Niezapomniane absurdy minionych lat, udokumentowane serio w Kronikach Filmowych, plus gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Oto przepis na udany program satyryczny. Wspomnienia z wojska, początków aktorskiej kariery i życia w PRL-u to tylko niektóre z tematów poruszanych przez Cezarego Pazurę w programie "Kroniki facetów z klasą".

 • Sopot: Święto Maleńczuka

  Poznaliśmy szczegóły ósmej edycji Festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się w dniach 28-30 maja nie w Operze Leśnej, lecz na sopockim hipodromie.

Wideo na temat: bałtroczyk na scenie
 • Scena zbrodni

  Reżyser Joshua Oppenheimer spędził siedem lat z "emerytowanymi" dowódcami brygad śmierci w Indonezji. Przed puczem nielegalnie sprzedawali pod kinami bilety na amerykańskie filmy gangsterskie. W swojej "wyzwoleńczej" działalności wzorowali się – jak twierdzą – na hollywoodzkich produkcjach, ale w rzeczywistości ich działalność to po prostu połączenie szmalcownika z mordercą. Gdy reżyser proponuje im filmowe odtworzenie dokonywanych zbrodni, z wigorem załatwiają aktorów, dekoracje, kostiumy i...

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

Dyskusje na temat: bałtroczyk na scenie
 • Re: Jolasia i Walduś: Rozwód zawiśnie w powietrzu?

  Grabowski jest marnym aktorem..W pojedynkę na scenie to już w ogóle jest żenujący...Bałtroczyk mimo że nie gra oprócz Spadkobierców jest taką osobowością że Grabek nie dorasta mu do pięt..Czemu tak dobrze wychodzi Grabkowi rola w Świecie Według Kiepskich ?..bo ma te zachowania w sobie nabyte to jego charakter...