• Informacje na temat:

  bałtroczyk polityka

Artykuły na temat: bałtroczyk polityka
 • Najpopularniejsi w TV

  .... Oczywiście, nie tylko powagą wiało ze sceny. Gwarancją dobrego humoru byli chociażby dziennikarz, piosenkarz, satyryk i prezenter Piotr Bałtroczyk, laureat statuetki w kategorii osobowość telewizyjna, który zdaniem Bałtroczyka syna, ma osobowość telewizyjną, bo "na normalną zabrakło już miejsca". Na wysokości zadania stanął również Szymon Majewski, Świr i Fenomen Roku, a od teraz również laureat...

 • Szymon Wydra najlepszy?

  ...fascynujące. Nie wiem czy ktokolwiek w życiu będzie się chciał jeszcze z tobą całować" - żartował Piotr Bałtroczyk. Władek Grzywna wykonywał akrobacje w powietrzu. "Podziwiam twoje zachowanie na arenie(...) bańki. "Jak kiedyś będzie gwiezdny cyrk, w którym będą występować politycy, prosiłbym, żeby wystąpił pan Jarosław Kaczyński i pokazał się w rajstopach" - zmienił temat Bałtroczyk. Kamila Porczyk...

 • Wydra pokochał lwa morskiego

  W iście rozrywkowym stylu ruszył nowy show Polsatu "Gwiezdny cyrk". Zdaniem widzów w pierwszym odcinku najlepiej wypadł Szymon Wydra.

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  Ogłoszono już nominacje do Wiktorów. Wręczenie tej prestiżowej nagrody dla osobowości telewizyjnych, odbędzie się 31 maja w auli Politechniki Warszawskiej.

 • Wiktory 2004: Laureaci

  Kamil Durczok, Tomasz Lis i Szymon Majewski znaleźli się pośród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości występujących w telewizji w 2004 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek wieczorem, 25 kwietnia, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

Wideo na temat: bałtroczyk polityka
 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!