• Informacje na temat:

  balu sportu

Artykuły na temat: balu sportu
 • Lewandowska, Kożuchowska, Przetakiewicz - tłum gwiazd na balu Fundacji TVN

  Ponad 2,5 miliona złotych uzbierała na sobotnim balu Fundacja TVN "Nie jesteś sam". Pieniądze z biletów oraz licytacji przeznaczone zostaną na leczenie, rehabilitację dzieci, zakup leków i sprzętu. Na balu pojawili się dziennikarze, osoby związane z polityką, show-biznesem i sportem. Zabrakło skonfliktowanych ze sobą Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kto najlepiej wypadł na ściance?

 • Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami", Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel pojawili się jako honorowi goście na sobotnim Balu Sportu, zorganizowanym przez Polonię mieszkającą w Chicago - donosi "Super Express".

 • Apoloniusz Tajner z młodszą partnerką, Izabelą Podolec. Miłość kwitnie!

  ...przełomie 2013 i 2014 roku. Później można ich było spotkać także na Balu Mistrzów Sportu, a także na promocji jednej ze sportowych marek odzieżowych. Jak wam się podoba ta para?

 • Ewelina Flinta: Płyta w marcu

  Pod koniec marca 2003 r. na półkach sklepowych powinien ukazać się album Eweliny Flinty, kolejnej finalistki polskiej edycji "Idola". Na płycie mają znaleźć się piosenki skomponowane przez wokalistkę samodzielnie, oraz utwory napisane dla Eweliny przez znane postacie naszej sceny muzycznej. Nazwiska kompozytorów pozostają, póki co, niespodzianką.

 • Irena Szewińska: Trudna droga do sukcesu

  W historii polskiego sportu nie było bardziej utytułowanej kobiety niż Irena Szewińska (†72): zdobyła 7 medali olimpijskich, 12 razy biła rekordy świata. Urodziła się w Leningradzie, gdzie(...), mimo że on stawał wprost na głowie, żeby ją zaprosić na randkę. Trochę utarła mu nosa, bo umówiła się z nim na kawę dopiero po... pół roku jego zabiegów. Była wschodzącą gwiazdą polskiego sportu...

 • Niespodzianka: Hakiel odpadł!

  Hakiel odpada, Deląg się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która całkiem nieźle prezentowała się w dotychczasowych odsłonach programu.

 • Otylia jest załamana

  Przed kamerami stara się nie rozklejać, jednak po klęsce w Pekinie straciła motywację i poważnie rozważa rezygnację ze sportu...

 • Jubileusz Janusza Morgensterna

  Reżyser Janusz Morgenstern, twórca filmów "Do widzenia, do jutra", "Jowita" i "Trzeba zabić tę miłość" oraz niezapomnianych seriali telewizyjnych "Stawka większa niż życie", "Kolumbowie" i "Polskie drogi", skończył w piątek 85 lat. To on wymyślił słynną scenę z płonącymi kieliszkami z "Popiołu i diamentu" Wajdy.

 • Apoloniusz Tajner został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

  ...polskiego sportu, m.in. Adam Małysz i Robert Korzeniowski. Para poznała się osiem lat temu w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Po raz pierwszy publicznie pojawili się na Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku w 2014 roku. Dwa lata później wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu, przyciągając spojrzenia gości i uwagę fotoreporterów. Od kilku dni świętują narodziny swojego synka, któremu dali na...

 • Platynowe Lwy dla Morgensterna

  Janusz Morgenstern otrzyma podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Platynowe Lwy, nagrodę za całokształt dokonań twórczych - poinformowało biuro prasowe imprezy.

Wideo na temat: balu sportu
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Efekt domina

  Film jest opowieścią o Rafaelu i Nataszy, którzy zaczynają wspólne życie w państwie, które się jeszcze naprawdę nie narodziło. On jest ministrem sportu nieuznawanej republiki Abchazji, ona rosyjską śpiewaczką operową. Dla Rafaela Natasza porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak ich wspólny początek dosyć szybko okazuje się pełną dramatycznych napięć drogą w nieznane. Życie w kraju nieuznawanym praktycznie przez nikogo, naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów i...

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

Dyskusje na temat: balu sportu