• Informacje na temat:

  bam margera

Artykuły na temat: bam margera
 • Cradle Of Filth z gwiazdą "Jackassa"?

  Czyżby szykowała się nietypowa współpraca w metalowym światku? Chodzą pogłoski, że najnowszy teledysk brytyjskiej grupy Cradle Of Filth wyreżyseruje Bam Margera, gwiazda kontrowersyjnego programu "Jackass".

 • Bloodhound Gang: Jazda bananem

  Pod koniec września ukazała się czwarta płyta amerykańskiej grupy Bloodhound Gang, zatytułowana "Hefty Fine". Rockowi kabareciarze rodem z Pensylwanii, znani główni z przebojów "The Bad Touch" i "Fire Water Burn", znów szokują. Po okładce z bardzo grubym mężczyzną przyszła kolej na teledysk do singlowego utworu "Foxtrot Uniform Charlie Kilo". Klip do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • 30 Seconds To Mars: Sprawdźcie przed Coke Live!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk grupy 30 Seconds To Mars, jednej z gwiazd tegorocznego Coke Live Music Festival w Krakowie.

 • Gwiazdor "Jackass" zginął w wypadku

  Ryan Dunn, jeden z gwiazdorów popularnej serii "Jackass" emitowanej na antenie MTV, zginął w wypadku samochodowym. 34-letni kaskader stracił panowanie nad pojazdem i rozbił auto, które od razu stanęło w płomieniach.

 • Him zaplanował przyszły rok

  Fiński zespół Him umieścił na swojej stronie internetowej plany na przyszły rok. Dla fanów grupy szykuje się niemało atrakcji. Będzie nowa płyta, tournee, Him nakręci także dwa teledyski. Zespół skoncentruje się głównie na działaniach w Europie.

 • MTV EMA 2010: Poznaj szczegóły gali w Madrycie!

  Dziś (7 listopada) późnym wieczorem poznamy laureatów MTV Europe Music Awards 2010. O tytuł najlepszego europejskiego wykonawcy w Madrycie walczy m.in. Afromental.

 • Nominacje do MTV Movie Awards

  Nominacje do tegorocznych nagród przyznali widzowie amerykańskich stacji MTV i MTV2, w ogólnokrajowym głosowaniu za pośrednictwem telefonów i Internetu. Wyłoniono kandydatów w 12. kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż po 5., otrzymały filmy "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Spider-Man" . Zwycięzców poznamy 31 maja, a 5 czerwca uroczystość będą mogli zobaczyć widzowie MTV.