• Informacje na temat:

  band hero

Artykuły na temat: band hero
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Gwiazdy z klocków Lego. Zobacz!

  David Bowie, Iggy Pop czy formacja Blur to gwiazdy, w które można wcielić się w muzycznej grze video "Lego Rock Band".

 • Brit Floyd w Warszawie: "Ciemna strona..." i hity (relacja z koncertu)

  Oglądając i słuchając Brit Floyd nie sposób zapomnieć, że na scenie nie stoją autorzy wykonywanej muzyki. Niemniej, dopracowany do perfekcji muzyczno-wizualny spektakl nie rozczarowuje. 3 grudnia Brit Floyd wystąpili w Sali Kongresowej.

 • "Mam talent": 19-latka zaczarowała śpiewem

  "Zostań z nami jak najdłużej" - powiedziała Agnieszka Chylińska w "Mam talent" 19-letniej wokalistce Natalii Baj. Skromna dziewczyna z Tarnowa zaczarowała wszystkich swoją interpretacją przeboju Adele.

 • Przewodnik rockowy. Neal Schon i jego Podróż

  27 lutego 1954 roku na świat przyszedł Neal Schon, który karierę zaczynał u boku Carlosa Santany, a popularność zdobył jako lider grupy Journey.

 • Przewodnik rockowy: Jeff Lynne - artystyczny spadkobierca Beatlesów

  Jeżeli Beatlesi działaliby do dziś, to wykonywali by taką właśnie muzykę! - Paul McCartney w latach 80. ubiegłego wieku o nagraniach Electric Light Orchestra. (Cytat z pamięci!)

 • Yoko Ono wystąpi w Polsce!

  7 sierpnia w Poznaniu odbędzie się koncert Yoko Ono. Wdowie po Johnie Lennonie towarzyszyć będzie Thurston Moore, amerykański gitarzysta i wokalista zespołu Sonic Youth.

 • Grzegorz Kupczyk śpiewa Chopina!

  Wokalista Grzegorz Kupczyk z heavymetalowej grupy CETI weźmie udział w nagraniu rockowej wersji utworu Fryderyka Chopina na potrzeby gry komputerowej "Music Master: Chopin".

 • Nominacje do MTV Video Music Awards

  P.O.D., Eminem i Missy Elliott to zdecydowani faworyci tegorocznej edycji rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wszyscy otrzymali w sumie po sześć nominacji i 19 sierpnia będą mogli prawdopodobnie cieszyć się z największej ilości otrzymanych stautetek. Ze swoich osiągnięć zadowoleni mogą być także członkowie Linkin Park, 'N Sync oraz Shakira i Ashanti. Ich szanse na zwycięstwo też są niemałe. Nominacje do MTV Video Music Awards ogłoszono w poniedziałek, 22 lipca.

Wideo na temat: band hero
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody! "Kiedy byłem dzieckiem uwielbiałem historie o piratach -...

 • Wielka Szóstka

  "Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustraszoną...

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).