• Informacje na temat:

  banda charlesa mansona

Artykuły na temat: banda charlesa mansona
 • Roman Polański ma ogromne marzenie. Chce pojechać na grób żony i dziecka

  ...do USA.  8 sierpnia, tuż po północy, grupa osób związanych z bandą Charlesa Mansona włamała się do willi Polańskich w Beverly Hills. Tate i jej przyjaciele zostali związani i okrutnie torturowani...

 • Zabójczyni żony Polańskiego dalej siedzi

  Nieuleczalnie chora Susan Atkins, która przed 40 laty jako członkini bandy Charlesa Mansona zamordowała nożem ciężarną Sharon Tate (żonę Romana Polańskiego), najprawdopodobniej aż do śmierci pozostanie w więzieniu.

 • Siostra Tate o procesie Polańskiego

  Debra Tate, siostra drugiej żony Romana Polańskiego, aktorki Sharon Tate, zamordowanej przez bandę Mansona, powiedziała, że jest on "dobrym facetem", ale jej zdaniem jego proces w Stanach Zjednoczonych nie będzie uczciwy.

 • Marilyn Manson w hołdzie... Mansonowi

  Marilyn Manson, ekscentryczny i kontrowersyjny muzyk amerykański, postanowił sprawić swym fanom kolejną niespodziankę. Tym razem na swej internetowej stronie umieścił akustyczną wersję jednej z piosenek napisanych przez Charlesa Mansona, szefa bandy, która zamordowała Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego.

 • Lindsay Lohan zagra żonę Polańskiego?

  Lindsay Lohan otrzymała propozycję zagrania byłej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate w planowanym filmie biograficznym o Charlesie Mansonie.

 • Roman Polański w sądzie

  Reżyser Roman Polański ( "Dziecko Rosemary" , "Pianista" ) zamierza pozwać do sądu brytyjskie pismo Vanity Fair . Powodem jest artykuł, który ów kolorowy magazyn opublikował w swoim numerze z lipca 2002 roku. W tekście zarzucono polskiemu filmowcowi, jakoby podczas drogi na pogrzeb zamordowanej 34 lata wcześniej żony zalecał się do zupełnie obcej kobiety.

 • Roman Polański z nagrodą im. Felliniego

  Roman Polański ( "Oliver Twist" , "Pianista" ) otrzyma nagrodę im. Federico Felliniego za całokształt twórczości - zapowiedziano w środę, 4 października, we Włoszech. Uroczystość wręczenia nagrody, przyznawanej przez fundację imienia twórcy "Osiem i pół" , odbędzie się 16 grudnia w jego rodzinnym mieście - Rimini.

 • Roman Polański kończy 80 lat

  Jeden z najsłynniejszych reżyserów filmowych i kontrowersyjnych postaci świata filmu Roman Polański kończy 18 sierpnia 80 lat. Do jego najbardziej znanych dzieł należą "Nóż w wodzie", "Chinatown" i "Dziecko Rosemary".

 • Mięsożerne potwory

  Najwięksi zarozumialcy współczesnego rocka. Ich album "Velocipator!" z 2011 r. miał "zmieniać ludzkie życia" (cyt. za: Tom Meighan, wokalista) i być "pierwszym prawdziwie klasycznym albumem od piętnastu lat" (cyt. za: Sergio Pizzorno, gitarzysta, wokalista, lider). To zarazem jeden z najpopularniejszych zespołów na wyspach brytyjskich. Nakłady jego płyt idą w miliony, a krytycy widzą w nim następcę Oasis.

Wideo na temat: banda charlesa mansona
 • Biała wstążka

  Wioska w protestanckiej, północnej części Niemiec. 1913 - 1914, przeddzień wybuchu I wojny światowej. Historia dzieci, należących do miejscowego chóru kościelno-szkolnego, a także ich nauczyciela i rodziców: Barona, zarządcy, pastora, doktora, akuszerki oraz najemnych robotników rolnych. Mieszkańców wioski nękają coraz dziwniejsze wypadki, które powoli nabierają znamion rytualnej kary. Kto może za nimi stać?

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....