• Informacje na temat:

  bandy

Artykuły na temat: bandy
 • Band or DJ?

  Serial komediowy śledzący miłosne perypetie Teda, który zaczyna szukać życiowej partnerki po tym, jak jego najlepszy przyjaciel, Marshall postanawia się...

 • Dave Matthews Band po raz pierwszy w Polsce

  28 października w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu zagra amerykańska grupa Dave Matthews Band. Będzie to pierwszy koncert tej formacji w naszym kraju.

 • Pocałunek Judasza

  Z więzienia ucieka Soroka, który znał prawdziwego Manego. Dowiaduje się, że Many dołączył do bandy Kinga. Szajbie grozi wielkie niebezpieczeństwo. OPZ...

 • Mark Lanegan Band na dwóch koncertach w Polsce

  W drugiej połowie lutego 2015 roku na dwóch koncertach w Polsce wystąpi Mark Lanengan Band. Amerykański wokalista ze swoim zespołem promować będzie nadchodzący album "Phantom Radio".

 • Kryzys w małżeństwie Madonny

  Pojawia się coraz więcej plotek , iż związek Madonny (48 l.) i Guya Ritchiego (38 l.) przeżywa poważny kryzys. Zaczęło się podobno od problemów z adopcją malawijskiego chłopca, Davida Bandy.

 • Parov Stelar Band na Seawave Festival

  Na polskiej mapie festiwalowej pojawił się nowy punkt - Seawave Festival. Impreza odbędzie się 2 maja w Ergo Arenie, a jej główną gwiazdą będzie Parov Stelar Band.

 • Tomek Makowiecki

  (ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) - wokalista, kompozytor i autor tekstów, lider zespołu Makowiecki Band. Jest synem Lecha i Bożeny, członków grupy Zayazd.

 • The Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band": Narkotyki? Bardzo chętnie!

  3 listopada na półki sklepowe trafiła nowa płyta The Flaming Lips "With A Little Help from My Fwends", inspirowana jednym z najważniejszych albumów w historii, czyli "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". Kultowy materiał Beatlesów nie miałby jednak szans powstać, gdyby nie środki odurzające.

 • Dr House gra bluesa

  Hugh Laurie, znany przede wszystkim z roli dr. House’a zagrał koncert w Barcelonie. W ten sposób razem z sześcioosobową grupą Copper Bottom Band promował swoją płytę "Let them Talk".

 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

Zdjęcia na temat: bandy
Wideo na temat: bandy
 • Hip hop z Katowic w "Must be the music"

  „Jesteśmy bandem z Katowic i powstaliśmy, żeby szerzyć na świecie najlepszą muzykę hip hopową” – tak mówią o sobie członkowie zespołu Studio Sztama. Czy faktycznie są najlepsi? Posłuchajcie zapowiedzi niedzielnego odcinka.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody! "Kiedy byłem dzieckiem uwielbiałem historie o piratach -...

 • Toy Story 3

  Andy kończy szkołę średnią i idzie do college'u. Czas, by pożegnał się ze swoimi zabawkami. Starym druhom zagrozi rozdzielenie... W końcu Chudy, Buzz i reszta bandy trafia w ręce dzieciaków, które nie traktują zabawek z przesadnym szacunkiem, delikatnie rzecz ujmując. Tak więc - zgodnie z dewizą: jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - zabawki planują wspólną ucieczkę. Łączą swe siły z Kenem, tym od Barbie, a także pluszowym niedźwiedziem w różowym kolorze i innymi nowo poznanymi kompanami...

Dyskusje na temat: bandy