• Informacje na temat:

  bar pod rybą

Artykuły na temat: bar pod rybą
 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Prawdziwy pingwin metal"

  ", dobitnie świadczą o sporym dystansie do rzeczywistości i parciu pod prąd wszelkim konwencjom. Co ważne, przy całym "jajcarskim" podejściu, Cremaster pozostaje zespołem o sporych umiejętnościach, czego dowodów można szukać na ich debiutanckiej płycie "Boletus Satanas", wydanej w kwietniu przez Conquer Records. Co rusz wybuchający śmiechem Bartosz "Badhed" Kostecki (prekusja) i Grzegorz "Pentaclit

 • Kto rządzi "Na Wspólnej"?

  Włodek Zięba, w którego Mieczysław Hryniewicz wciela się w serial u "Na Wspólnej", to dla milionów Polaków symbol pantoflarza. Z taką opinią nie zgadza się jednak sam aktor, który broni swojego bohatera.

 • Węgierska Jesień Filmowa w Krakowie

  W piątek, 23 listopada, w krakowskim kinie "Wanda", rozpocznie się I Węgierska Jesień Filmowa, przegląd najnowszych węgierskich filmów fabularnych. Imprezę zainauguruje obraz "Plac Moskwy" w reżyserii Ferenca Töröka, z którym widzowie spotkają się po pokazie. Wśród prezentowanych obrazów znajdą się także najnowsze produkcje Márty Mészáros - "Mała Vilma" i Istvána Szabó - "Kropla słońca" .

 • Wybierz rockową Superjedynkę

  W tym roku festiwal w Opolu zapowiada się rockowo - najwięcej nominacji do popularnego plebiscytu - aż 5 - zdobył Robert Gawliński z Wilkami. Po trzy szanse mają grupy Coma i Myslovitz. Jak zatem wygląda rywalizacja w kategorii "najlepsza płyta rockowa"?

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

 • Jaki jest smak wakacji?

  - Łóżko i stół to dwa najważniejsze sprzęty w życiu człowieka. Tu się wszystko zaczyna i wszystko kończy - mówi Robert Makłowicz, dziennikarz, pisarz, krytyk kulinarny i podróżnik. - A wakacje smakują miejscem, w którym się jest, bo w wakacje więcej czasu poświęcamy na przyjemności, a jedzenie należy do przyjemności - dodaje.

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

 • "Oberwałem od życia"

  Jego głosu nie da się pomylić z żadnym innym. Joe Cocker ma już na karku "siódmy krzyżyk", ale wciąż prowadzi dynamiczne życie artystyczne.