• Informacje na temat:

  barack obama gra

Artykuły na temat: barack obama gra
 • "Gra o tron": Barack Obama zobaczy szósty sezon jako pierwszy

  Wiecie, że "Gra o tron" jest najczęściej piraconym serialem? Jakby tego było mało, w zeszłym roku cztery pierwsze odcinki piątego sezonu jeszcze przed premierą wyciekło do sieci. W związku z tym HBO nie zdecydowało się na udostępnienie dziennikarzom kopii promocyjnych. Jednak znalazła się osoba, która zobaczy "Grę o tron" o wiele, wiele szybciej i jest nią... Barack Obama.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • "Gra o tron": Finał 7. sezonu

  Zakończył się właśnie przedostatni sezon serialu "Gra o tron". Czym zaskoczył widzów? Kiedy czeka nas premiera finałowego, ósmego, sezonu?

 • Clooney kontra... Barack Obama

  Kilka dni temu Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej doceniła thriller "Idy marcowe", przyznając obrazowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Okazuje się jednak, że film miał powstać znacznie wcześniej, lecz reżyserskie plany George'a Clooneya pokrzyżował... Barack Obama.

 • "Gra o tron": Seks, zbrodnie i walka o władzę

  Zamiast typowej opowieści fantasy ze szlachetnym bohaterem, któremu od początku pisany jest happy end i wieczna chwała, otrzymujemy przesyconą erotyzmem i przemocą telewizyjną epopeję. "Gra o Tron" powraca i znów elektryzuje widzów.

 • George Lucas odznaczony przez Obamę

  George Lucas, twórca kultowych "Gwiezdnych wojen", odebrał w środę, 10 lipca, w Białym Domu odznaczenie "Medal of Arts". Wieloletnią pracę artysty w branży filmowej docenił prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama.

 • Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka. Jakie imię wybrali?

  ...więc kolejne nie może być "grzesznikiem"? - Jesus - Kim twierdzi, że jest chrześcijanką, a więc to imię będzie pasować idealnie - Barack - wysoce nieprawdopodobny wybór, tym bardziej że West nigdy nie...

 • "Ważne jest to, co dzisiaj"

  Z okazji ukazania się najnowszego albumu Seala, zatytułowanego po prostu "Soul", Tomasz Słoń rozmawiał z wokalistą w Los Angeles o roli dzieci i rodziny w jego życiu, o poparciu dla Baracka Obamy, o skakaniu z helikoptera i... o Warszawie.

 • George Clooney: Cel - Biały Dom!

  ...udziela się politycznie, a do grona jego najbliższych przyjaciół należy prezydencka para Barack i Michelle Obama. - Zajmę się polityką, kiedy będę gotów zrezygnować z aktorstwa - oznajmił jakiś czas...

 • Linkin Park: Nie jesteśmy Slayerem (wywiad)

  - W rockowych stacjach radiowych nie grają już ostrej muzyki, ona nawet nie jest energiczna! Jest miękka i usypiająca - mówi INTERIA.PL Mike Shinoda z Linkin Park. Choć, jak zastrzega, jego grupa wcale nie pretenduje do miana najostrzejszej na świecie.