• Informacje na temat:

  barack obama piosenka

Artykuły na temat: barack obama piosenka
 • Madonna porównała go do Hitlera

  Zdjęcie McCaina pojawiło się na telebimie w towarzystwie zdjęć Adolfa Hitlera i dyktatora Zimbabwe Roberta Mugabe podczas pierwszego koncertu Madonny w ramach trasy koncertowej "Sticky and Sweet" na stadionie w Kardiff w Walii. Zdjęcia były wyświetlane podczas piosenki pod tytułem "Get Stupid". Podczas gdy McCain na ekranie umieszczony był pomiędzy despotami, jego polityczny rywal Barack Obama...

 • Meryl Streep odznaczona Medalem Wolności

  Barack Obama uhonorował w poniedziałek, 24 listopada, 18 osób Prezydenckim Medalem Wolności. Szef państwa najwyższe cywilne odznaczenie w Stanach Zjednoczonych wręczył m.in. aktorce Meryl Streep i wyznał jej, że ją uwielbia.

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Obama: Jackson to ikona

  Prezydent USA Barack Obama uważał Michaela Jacksona za wyjątkowego artystę i ikonę muzyki, lecz jest zdania, że pewne aspekty życia słynnego piosenkarza były tragiczne i smutne - powiedział w piątek rzecznik prezydenta Robert Gibbs. Dzień wcześniej Jackson zmarł, prawdopodobnie na zawał serca.

 • Obama odznaczył Oprah Winfrey

  Prezydent USA Barack Obama wraz z komisją Kennedy Center Honors uhonorował Oprah Winfrey, Paula McCartneya oraz trzech innych artystów za całokształt twórczości w dziedzinie muzyki, teatru i telewizji. Coroczna gala Kennedy Center Honors odbyła się w niedzielę, 5 grudnia, w Waszyngtonie.

 • Wyborcza playlista Baracka Obamy

  Bruce Springsteen, Aretha Franklin, Al Green, U2, No Doubt, Ricky Martin - to tylko niektórzy artyści, których piosenki będą rozbrzmiewać na wiecach wyborczych prezydenta USA Baracka Obamy. Na playliście znalazło się 29 piosenek wybranych przez sztab wyborczy prezydenta USA.

 • Obama do Springsteena: Jesteś szefem

  Największe sławy Hollywood i amerykańskiej sceny muzycznej pojawiły się na specjalnym przyjęciu zorganizowanym przez Amnesty International, aby wyrazić uznanie dla zaangażowania Stinga i Bruce'a Springsteena na rzecz praw człowieka. "Boss" został także uhonorowany przez prezydenta Baracka Obamę.

 • "Piosenki to g**niana poezja"

  Wywiad z Markiem Eitzelem to zaszczyt i zarazem przyjemność sama w sobie, choć ciężko zorientować się kiedy lider American Music Club mówi poważnie, a kiedy dworuje sobie z rozmówcy. Artysta to jedna z ikon gitarowej muzyki alternatywnej, która na albumu "The Golden Age" (2008) stara się zerwać z wizerunkiem dyżurnego mrocznego barda sceny niezależnej. Czy mu się to udało? Poniższy wywiad pokazuje, że Mark to bez wątpienia człowiek z ogromnym poczuciem humoru. Z Markiem Eitzelem rozmawiał...