• Informacje na temat:

  baracka obamy

Artykuły na temat: baracka obamy
 • Córka Baracka Obamy walczy z wiatrem!

  Michelle Obama, wraz z córkami Sashą i Malią, poleciała ostatnio do Madrytu na konferencję poświęconą edukacji kobiet. Na lotnisku porywisty wiatr sprawił paniom nie lada kłopot. Szczególnie ciężko miała jedna z córek Obamy, która na wypad do Hiszpanii wybrała dość kusą sukienkę. Nie za krótką?

 • Samuel L. Jackson: Nie prosiłem Baracka Obamy o pomoc

  Nie prosiłem Baracka Obamy o porady, bo gdy zaczynają się takie kłopoty, to nie ma znaczenia, czy jest się prezydentem, czy... stolarzem!" - mówi Samuel L. Jackson.

 • Córka Baracka Obamy w wakacje będzie pracować!

  Malia Obama (17 l.) w wakacje nie zamierza się byczyć i nic nie robić. Właśnie zaczęła staż na planie popularnego serialu!

 • Caitlyn Jenner pobiła rekord Twittera

  Caitlyn Jenner pobiła należący do Baracka Obamy rekord Twittera. Konto celebrytki w 4 godziny zaczęło obserwować milion użytkowników.

 • Kontrowersje wokół występu Beyonce na inauguracji Obamy

  Beyonce wykonała hymn Stanów Zjednoczonych podczas inauguracji drugiej kadencji prezydenckiej Baracka Obamy. Po początkowym zachwycie nad jej interpretacją przyszła krytyka. Okazało się bowiem, że gwiazda śpiewała... z playbacku.

 • Michelle Obama zatańczyła do "Uptown Funk"

  Amerykańskiej parze prezydenckiej nie można odmówić dystansu. Po występie Baracka Obamy u Jimmy'ego Kimmela, tym razem przyszła pora na pierwszą damę. Ta zaskoczyła swoim tańcem.

 • Jolie nienawidzi prezydenta Obamy

  ..."Jolie jest bardzo zaangażowana np. w edukację, uważa, że Obama dba jedynie o propagandę. Sądzi, że Obama jest socjalistą w przebraniu" - zdradza osoba z kręgu Angeliny Jolie, cytowana przez "US Magazine". Jak podkreśla źródło, Jolie nie jest republikanką; po prostu nie ufa obecnemu prezydentowi. Ta niechęć do Baracka stawia ją w opozycji do Brada Pitta, który z kolei jest wielkim fanem Obamy...

 • "Jestem Cait": Intymne szczegłóy z życia Cait Jenner

  8-odcinkowa dokumentalna seria "Jestem Cait" ukazująca życie Cait Jenner jako transseksualnej kobiety, zadebiutuje w niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 20 na kanale E!.

 • "Roseanne": Serial zawieszony po rasistowskim wpisie Roseanne Barr

  Telewizja ABC zdecydowała się na zawieszenie produkcji serialu "Roseanne". To reakcja na rasistowski wpis gwiazdy show, Roseanne Barr, która na Twitterze obraziła byłą doradczynię prezydenta Baracka Obamy, Valerie Jarrett.

 • "Perfekcyjna" Beyonce się poprawia?

  Zawstydzające zarzuty pod adresem amerykańskiej gwiazdy pop Beyonce.

Zdjęcia na temat: baracka obamy
Dyskusje na temat: baracka obamy
 • Re: "M jak miłość": Małgosia i Michał w stanie krytycznym! Mieli wypadek na autostradzie!

  Małgosia i Michał jadą po kartofle na targ najnowszą autostradą. W czasie podróży wjeżdża na nich czołg, wszyscy giną w wypadku. Tymczasem w Grabinie Lucjan gra w szachy, a Barbara gotuje kompot ze świeżych, tegorocznych jabłek. Nagle dzwoni telefon. W słuchawce słychać głos Baracka Obamy, który składa kondolencje i oferuje Mostowiakom swoją pomoc. Baśka nie wie o co chodzi, ale jakimś cudem

 • Re: - Artur stanie przed trudnym wyborem: co...

  Artur zdradza żonę. Okazuje się, że jego kochanka to tajna współpracowniczka Putina. Grozi Arturowi, że jeżeli komukolwiek powie o ich romansie to Ruskie zakręcą Polakom kurek z gazem. W Grabinie Lucjan jest wściekły, bo sam ze sobą przegrywa w szachy. Barbara każe mu iść zerwać trochę jabłek do sadu. Luckowi jednak nie udaje się tam dojść, ponieważ zostaje rozjechany przez samolot Baracka Obamy