• Informacje na temat:

  baranowski wander

Artykuły na temat: baranowski wander
 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: Razem na przekór chorobie!

  Tygodnik "Dobry Tydzień" nie ma dobrych wieści dla fanów legendarnej prezenterki TVP. Bogumile Wander (75 l.) przyszło się zmagać ze straszną chorobą...

 • "Wielki Test o Telewizji": Laureaci konkursu

  W naszym konkursie, w którym do wygrania były wejściówki na "Wielki Test o Telewizji", należało wykazać się wiedzą na temat najpopularniejszych programów i seriali TVP. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy dziesięć, których autorzy otrzymają zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie!

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: szykuje się film o romansie znanej pary

  O Bogumile Wander (74 l.) i Krzysztofie Baranowskim (79 l.) głośno w ostatnim czasie za sprawą książki "Spowiedź kapitana". Teraz szykuje się film o życiu popularnej pary. Kto zagra główne role?

 • "Wielki Test o Telewizji": Zaproszenia!

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.25 TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Dla użytkowników INTERIA.PL mamy zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie!

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski ukrywali romans przez długie lata

  Swój romans Bogumiła Wander (73 l.) i Krzysztof Baranowski (79 l.) ukrywali przed wszystkimi, a zwłaszcza przed dziećmi. Wiedzieli, że wiadomość o tym uczuciu mogłaby być dla nich szokiem.

 • Świetne programy, seriale, muzyka

  W którym programie goście musieli uczyć się na pamięć odpowiedzi na pytania? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już niebawem w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Brakuje pieniędzy na film o Bogumile Wander i Krzysztofie Baranowskim

  Od jakiegoś czasu mówi się o filmie poświęconym życiu prezenterki telewizyjnej Bogumiły Wander (74 l.) i jej męża, żeglarza Krzysztofa Baranowskiego (80 l.). Choć film otrzymał dotację, nadal brakuje pieniędzy na dokończenie dzieła.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski przeżyli dramatyczne chwile na oceanie!

  Krzysztof Baranowski (80 l.) i Bogumiła Wander (74 l.) w towarzystwie przyjaciół wybrali się na wyjątkowe wakacje - rejs po Oceanie Atlantyckim. Miało być pięknie i przez większość czasu tak było. Lecz nie zabrakło też dramatycznych chwil...

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski "biedują". Szukają 80-metrowego mieszkania w centrum Warszawy

  Bogumiła Wander (71 l.) i Krzysztof Baranowski (79 l.) zmagają się z problemami finansowymi. Para, by mieć za co żyć, sprzedała już ukochany samochód, teraz szykuje się do opchnięcia domu i przeprowadzki.

Zdjęcia na temat: baranowski wander
Wideo na temat: baranowski wander