• Informacje na temat:

  barbara bach

Artykuły na temat: barbara bach
 • Najseksowniejsze dziewczyny Bonda

  Wielbiciele serii o przygodach Jamesa Bonda postanowili zorganizować konkurs na jego najseksowniejszą dziewczynę. W plebiscycie, zorganizowanym przez filmowy magazyn "Hotdog", zwyciężyła Ursula Andress, która partnerowała Seanowi Connery'emu w filmie "Dr. No" z 1962 roku, pierwszej części opowieści o agencie 007.

 • 550 tys. funtów za auto Bonda

  Samochód Lotus Esprit, którym jeździł agent 007, czyli James Bond, w filmie "Szpieg, który mnie kochał" został sprzedany 9 września na aukcji w Londynie za 550 tys. funtów (865 tys. dolarów).

 • Charytatywni The Beatles

  George Harrison i Ringo Starr, byli członkowie zespołu The Beatles oraz ich małżonki, zaangażowani są w pomoc rumuńskim dzieciom. Środkiem prowadzącym do tego celu jest istniejąca od 10 lat organizacja charytatywna Romanian Angel Appeal (RAA).

 • Sir Paul McCartney i Ringo Starr z żonami, a także Olivia Harrison z synem Dhanim i szereg innych gwiazd muzyki, pojawiło się w środę, 24 września w Warner Bros. Studios w Burbank, w Kalifornii na specjalnym pokazie obrazu "Concert For George". Film dokumentuje koncert, który odbył się 29 listopada 2002 roku w "Royal Albert Hall" w Londynie, z okazji pierwszej rocznicy śmierci George'a Harrisona.

 • Przyznano Fryderyki 2004!

  We wtorek (15 marca) wieczorem w warszawskim klubie "Traffic" już po raz 11. wręczono Fryderyki, najważniejsze nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej statuetek - bo aż po 3 - zdobyli Ania Dąbrowska, Sidney Polak i SiStars.

 • Polskie akcenty w Bondach

  Pierwowzorami pierwszej dziewczyny Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy. W jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal. W piątek, 5 października, przypada 50. rocznica premiery pierwszego filmu o Bondzie, "Doktora No".

 • Poznaj nową dziewczynę Bonda

  "Skyfall" to już 23. film z bondowskiej serii! Na polskie ekrany trafi 26 października. Zgodnie z 50-letnią tradycją, obraz z pewnością przyniesie międzynarodową sławę nowej dziewczynie 007, którą jest tym razem francuska aktorka Bérénice Marlohe.

 • 65. urodziny Ringo Starra

  W czwartek, 7 lipca, 65 lat skończył Ringo Starr, perkusista legendarnej grupy The Beatles, nagrywający również solowe płyty, znany także jako aktor. W tym roku rozpoczął współpracę przy tworzeniu komiksu, którego ma być głównym bohaterem.

 • Ringo Starr skończył 70 lat

  Zanim zaczął przygodę z muzyką, pracował jako goniec w British Rail. Z okazji przypadających dziś (7 lipca) 70. urodzin Ringo Starra, przypominamy kilka ciekawostek związanych z perkusistą The Beatles.

 • Przewodnik rockowy: Orzeł wśród Orłów

  20 listopada 1947 roku urodził się Joe Walsh, gitarzysta grupy The Eagles (lata 1975-80 i od reaktywacji w 1994 roku), mający w bogatym dorobku także albumy solowe.

Wideo na temat: barbara bach
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....