• Informacje na temat:

  barbara bursztynowicz plotki

Artykuły na temat: barbara bursztynowicz plotki
 • Barbara Bursztynowicz odniosła się do plotek o rozwodzie!

  Barbara Bursztynowicz (66 l.) wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie.

 • "Klan": Rewolucja w życiu Chojnickich

  Co sezon w "Klanie" pojawiają się plotki, że tym razem serial na pewno zniknie z anteny. Wyniki oglądalności pokazują jednak, że najdłużej nagrywana polska telenowela ma się świetnie i wciąż ma grono wiernych fanów.

 • Barbara Bursztynowicz dementuje: Nie odchodzę z "Klanu"!

  Wbrew doniesieniom niektórych mediów Barbara Bursztynowicz, czyli serialowa Elżbieta Chojnicka z "Klanu", wcale nie opuszcza sagi rodu Lubiczów! Mamy dementi gwiazdy!

 • Kiedy mąż jest sam w domu

  - Moja bohaterka powoli godzić się będzie ze śmiercią Ryśka. Niestety, na horyzoncie pojawią się już niebawem całkiem nowe problemy - zdradza nam Barbara Bursztynowicz, czyli słynna Elżbieta z "Klanu".

 • Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  Choć plotki o tym, że "Klan" zniknie z anteny TVP1, pojawiają się średnio raz na pół roku, saga rodu Lubiczów wciąż ma się świetnie i codziennie przyciąga przed telewizory ponad 2 miliony widzów. 20 października Jedynka wyemituje 3000. odcinek serialu!

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

 • Elżbietą jest już od 15 lat!

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", przyznaje, że gra w serialu jeszcze się jej nie znudziła. W kolejnym sezonie, tuż po wakacjach, będziemy mogli zobaczyć ją w nowej, zadziornej odsłonie.

 • Rodzina wciąż razem

  Są jak członkowie naszych rodzin. Od 15 lat codziennie goszczą w naszych domach. Po wakacjach będziemy nadal się z nimi spotykać.

 • Bierze wolne od rodziny

  ...- Moja bohaterka powoli godzić się będzie ze śmiercią Ryśka. Niestety, na horyzoncie pojawią się już niebawem całkiem nowe problemy - zdradza nam Barbara Bursztynowicz, czyli słynna Elżbieta z "Klanu".

 • Elżbieta sprzedaje rodzinną aptekę

  Co sezon w "Klanie" pojawiają się plotki, że tym razem serial na pewno zniknie z anteny. Wyniki oglądalności pokazują jednak, że najdłużej nagrywana polska telenowela ma się świetnie i wciąż ma grono wiernych fanów.

Wideo na temat: barbara bursztynowicz plotki
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

Dyskusje na temat: barbara bursztynowicz plotki