• Informacje na temat:

  barbara kurdej

Artykuły na temat: barbara kurdej
 • Barbara Kurdej-Szatan lamentuje! Wszystko z powodu koronawirusa!

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) boi się o przyszłość swoją i innych artystów...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Znamy szczegóły!

  Od lat bardzo o to zabiegali. Teraz spełniło się ich wielkie marzenie. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami, jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień"!

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Tak Barbara Kurdej-Szatan chroni się przed koronawirusem!

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) nie należy do osób, które sieją panikę. Aktorka zawsze stara się zachować zimną krew. Jednak sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że gwiazda postanowiła zrobić coś, co ma przyczynić się do ochrony jej zdrowia.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na

 • Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie! Będzie mamą!?

  Plotki o ciąży Barbary Kurdej-Szatan (34 l.)pojawiają się już od dłuższego czasu. Paparazzi dopatrują się na ściance zaokrąglonego brzucha, który byłby oznaką tego, że rodzina aktorki wkrótce się powiększy. W końcu sama zainteresowana podczas jednego z wywiadów zabrała głos na temat drugiej ciąży. W końcu szczerze wyznała, jaka jest prawda.

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Barbara Kurdej-Szatan rozkręciła w pociągu imprezę! "Trzeba sobie jakoś radzić"

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) postanowiła umilić sobie podróż pociągiem z Krakowa do Warszawy...

 • Urbańska i Kurdej-Szatan "legalnymi blondynkami"

  Natasza Urbańska i Barbara Kurdej-Szatan wystąpią w tytułowej roli "Legalnej Blondynki" w Krakowskim Teatrze Variete. Premierą, inaugurującą działalność teatru, zaplanowano na 31 maja.

Zdjęcia na temat: barbara kurdej
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem
Wideo na temat: barbara kurdej
 • Barbara Kurdej-Szatan milionerką?

  Barbara Kurdej-Szatan zostanie największą gwiazdą TVP? Ile na tym zarobi?

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: barbara kurdej