• Informacje na temat:

  barbara stanisławczyk

Artykuły na temat: barbara stanisławczyk
 • Wojciech Mann wydał oświadczenie. Dementuje plotki

  Niedawno "Gazeta Wyborcza" (za pośrednictwem swojego portalu internetowego) relacjonowała, że Wojciech Mann podczas rozmowy z prezes Polskiego Radia Barbarą Stanisławczyk rzekomo dowiedział się(...) podstawie nieprecyzyjnych informacji z drugiej ręki spotkanie radiowców z panią Prezes Zarządu PR S.A., Barbarą Stanisławczyk, było, jak to wspólnie uzgodniliśmy, spotkaniem o charakterze wewnętrznym. Skoro...

 • Brodzińska, Joanna Radziwiłł, Halina Zawadzka, Ewa Małyszko, Barbara Stanisławczyk. Atrakcją wieczoru był pokaz mody Evy Minge, popisy wokalne Marka Torzewskiego.

 • Nowy sezon "małej Czarnej"

  13 lutego na antenę Czwórki powraca "mała Czarna" - z nowymi odcinkami, w odświeżonej formule i o zupełnie nowej porze: teraz premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00.

 • Zachęcająca "mała Czarna"

  Nowy sezon programu "mała Czarna" to jeszcze więcej tematów, inspirujących rozmów i porad specjalnie dla kobiet.

 • "mała Czarna" wraca po wakacjach

  Od 4 września na antenę telewizyjnej Czwórki wraca kobiecy program "mała Czarna". W tym sezonie nowością będą konkursy dla widzów oraz większa interaktywność.

 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.

 • Grabowski jesienią w Czwórce

  W jesiennej ramówce Czwórki pojawią się m.in. "Kroniki Andrzeja Grabowskiego z Alwernii", amerykański program "Ryzykanci" oraz nowe odcinki "małej Czarnej".

 • Żebrowski i Nosowska w "małej Czarnej"

  Już w najbliższy weekend wyjątkowi goście pojawią się w programie Katarzyny Montgomery "mała Czarna". W sobotę, 19 listopada, w telewizyjnej Czwórce spotkamy się z Michałem Żebrowskim, następnego dnia - z Kasią Nosowską.

 • Pięć nowości na 5-lecie Polsat Cafe

  "Kolacja z Szefem", "Mały nie-poradnik", "Mała Czarna", "Fabryka piękna" i "Tancerki" - to pięć nowości, które Polsat Cafe przygotowała na nadchodzącą jesień. To prezent dla widzów na pięciolecie stacji.

Wideo na temat: barbara stanisławczyk
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...