• Informacje na temat:

  barbara tyszkiewicz

Artykuły na temat: barbara tyszkiewicz
 • Beata Tyszkiewicz szczerze o śmierci matki: "Nie trzymałam jej nawet za rękę! Niewybaczalne"

  Trzy razy wychodziła za mąż i trzy razy się rozwodziła. Przeżyła chwile grozy, gdy została rozdzielona z córkami. Jednak Beata Tyszkiewicz (79 l.) najbardziej cierpiała po śmierci matki. Nie mogła sobie wybaczyć swojego zachowania w chwili, gdy odchodziła.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" i Marysia z nowego serialu Tadeusza Lampki "W rytmie serca", jest - według rankingu "Forbes'a" - najwyżej wycenianą aktorką wśród najcenniejszych polskich celebrytów. Listę "25 Najcenniejszych Polskich Gwiazd 2017" zamyka Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia".

 • Gdynia 2014: "Archiwum grozy" na festiwalu

  "Archiwum grozy" to wyjątkowy przegląd polskich filmów, przygotowany przez organizatorów 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Widzowie będą mogli zobaczyć zapomniane już dzisiaj polskie horrory.

 • Beata Tyszkiewicz

  Córka hrabiego Krzysztofa Marii Tyszkiewicza i Barbary z Rechowiczów. Podczas wojny jej rodzina się rozpadła, a ojciec wyemigrował do Anglii. Z córką spotkał się dopiero, gdy była dorosła. Ma młodszego o 4 lata brata Krzysztofa i przyrodniego Janusza. Po szkole podstawowej Tyszkiewicz miała problemy z przyjęciem do gimnazjum ze względu na pochodzenie arystokratyczne (herb Leliwa). Przyjęto...

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  ...znajdują się nazwiska zaledwie trzech aktorek. Małgorzacie Kożuchowskiej depczą po piętach Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" (4. miejsce), i Maja Ostaszewska, czyli Anna Leśniewska z "Diagnozy" (6. miejsce). Na liście 25 najcenniejszych gwiazd są też nazwiska Katarzyny Zielińskiej (13. miejsce), Beaty Tyszkiewicz (21. miejsce) i Bożeny Dykiel (24. miejsce). Ze wszystkich...

 • Beata Tyszkiewicz: Hrabianka polskiego kina

  Urodą zniewalała mężczyzn, ale drogę przez życie wytyczała sobie sama.

 • Halina Kowalska: Dlaczego straciła szansę na dziecko?

  ...i niesłusznie oskarżona, ponieważ ówczesne amantki polskiego kina - Barbara Brylska i Beata Tyszkiewicz - zaczęły ją traktować jak wielkiego wroga. - Trochę tak było. Ja jednak z nikim nie rywalizowałam...

 • Jubileusz Beaty Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz, aktorka znana m.in. z ról filmowych Marii Walewskiej i Izabeli Łęckiej, kończy w czwartek 70 lat.

Dyskusje na temat: barbara tyszkiewicz
 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP?

  Dla mnie Gwiazda to np.Beata Tyszkiewicz , Pola Negri ...................................

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Podnieta dla leszczy z PiS-u. Oczywistym jest, że najładniejsze piersi miała Pani Barbara Brylska i Beata Tyszkiewicz. Niejedną pierś miałem w ręce, więc jako biegły zakwalifikowałbym piersi Pani Dymnej co najwyżej w pierwszej dwudziestce.

 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska płakała w sylwestra!

  mierna aktorka ..... cóż takie osiągnięcia ja Krysia Feldman, Krysia Janda, Danuta Stenka, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Anna Przybylska, Barbara Brylska, Joanna Brodzik, Danka Stenka, Małgocha Braunek itd ....... nie wstyd Ci kobieto? miej do siebie szacunek a nie do kasy

 • Re: Kończy dziś 74 lata i nie ukrywa tego!

  tyszkiewicz w swoich rolach byla troche manieryczna ,ale to byly czasy rozkwitu naszej kinematografii i czas pieknych aktorek. czyzewska, jedrusik kwiatkowska ,a na czele tyszkiewicz..to byly naturalne pieknosci bez silikonow i sztucznych zebow .dobre kino i role .wtedy szlo sie na tyszkiewicz taylor czy bardotke.teraz jest lipa mordobicie na ekranach i botoksowe geby.zycze pani beacie

 • Re: Kończy dziś 74 lata i nie ukrywa tego!

  jaki denny narod polacy uposledzony i o niskiej samoocenie .wszedzie musza wszystko opluc skrytykowac obgadac .rzygac sie chce na wasze chamskie komentarze .niejedna baba chcialaby w mlodosci miec taka urode jak tyszkiewicz ,a wy wszyscy jak dozyjecie tych lat zobaczymy jak bedziecie wygladac glupie przecpane geby bez intelektu i kultury

 • Re: Majowe zwroty akcji

  Pani Lesz to gwiazda? Dzięki układom coś zaśpiewała - pewnie juz wszyscy zapomnieli co- gdzieś tam zagrała i juz gwiazda. Dajcie spokój. Gwiazda to np.: Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Segda. Dziewczyna uwierzy, że jest gwiazdą i popadnie w megalomanię jak inni jej podobni. Pani Lesz jest gwiazdą ..właściwych łóżek, wie które małżeństwo należy rozbić żeby o niej pisano.

 • Re: Majowe zwroty akcji

  Pani Lesz to gwiazda? Dzięki układom coś zaśpiewała - pewnie juz wszyscy zapomnieli co- gdzieś tam zagrała i juz gwiazda. Dajcie spokój. Gwiazda to np.: Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Segda. Dziewczyna uwierzy, że jest gwiazdą i popadnie w megalomanię jak inni jej podobni.

 • Re: Kultowe seriale: 85. urodziny Stanisława Mikulskiego!

  MIkulski ,Emil Karewicz,pani Beta Tyszkiewicz ,Barbara Brylska,Andrzej Lapicki.Takich aktorow jak wtedy byli to moge non stop ogladac te filmy.