• Informacje na temat:

  barbara wrzesińska

Artykuły na temat: barbara wrzesińska
 • Barbara Wrzesińska straciła oszczędności życia

  Barbara Wrzesińska (80 l.) za ufność zapłaciła wysoką cenę. Dopiero teraz zdecydowała się to wyjawić.

 • "Sekrety morza": Animacja terapeutyczna

  "Olśniewający wizualnie majstersztyk animacji" - pisano o nominowanej do Oscara irlandzkiej bajce "Sekrety morza", którą od piątku, 8 maja, można oglądać w kinach w Polsce. W obsadzie dubbingu są m.in. Małgorzata Kożuchowska i Arkadiusz Jakubik.

 • Barbara Wrzesińska załamana! Jej kochany dom spłonął!

  ...2011 roku, kiedy to Zarząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście wydał decyzję o rozbiórce domków, Barbara Wrzesińska i jej sąsiedzi nie żyli już spokojnie. Gnębieni sprawami sądowymi – m.in. o eksmisję – nie...

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Barbara Wrzesińska dotkliwie pobita! Tego nikt nie wiedział!

  Na brak męskiego towarzystwa nigdy nie narzekała. Odkąd pamięta, zawsze otaczał ją wianuszek wpatrzonych w nią panów. Barbara Wrzesińska (81 l.), jako osoba impulsywna, niecierpliwa, przekorna(...) Włodzimierzu Grocholskim, bracie późniejszej żony reżysera Krzysztofa Zanussiego. Wraz z wygaśnięciem młodzieńczego uczucia Barbara łaskawszym okiem spojrzała na zaloty młodego i przystojnego kolegi...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Barbara Wrzesińska: To sprawiło jej radość w dniu 80. urodzin!

  Barbara Wrzesińska pochwaliła się urodzinowym prezentem od bliskich...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Barbara Wrzesińska nadal walczy o dom. Rozchorowała się!

  Barbara Wrzesińska (77 l.), aktorka znana m.in. z kabaretów Olgi Lipińskiej, od lat walczy o swój fiński domek. Z jakim skutkiem?

 • 75 urodziny Barbary Wrzesińskiej

  Zawód aktorki wybrała z egoistycznych pobudek, choć nie dla oklasków i komplementów. Popularność zdobyła jako Panna Basieńka w Kabarecie Olgi Lipińskiej, która powierzając jej rolę powiedziała: "Masz grać siebie, tylko trochę przerysować". Barbara Wrzesińska kończy we wtorek, 15 stycznia, 75 lat.

Dyskusje na temat: barbara wrzesińska