• Informacje na temat:

  barbie girl

Artykuły na temat: barbie girl
 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Lene: Zrozumieć "Barbie Girl"

  "Nie należy traktować dosłownie piosenki Barbie Girl " - twierdzi Lene Grawford Nystrřm, wokalistka grupy Aqua, która kilka lat temu wylansowała ten właśnie przebój. Ostatnio Lene rozpoczęła karierę solową - jesienią 2003 roku ukazał się jej album "Play With Me".

 • Lene Nystrom, wokalistka znanej z przeboju "Barbie Girl" grupy Aqua, przeszła ostatnio załamanie nerwowe.

 • Aqua nie chce już Barbie

  Lene Nystrom, wokalistka zespołu Aqua, ma już dość piosenki "Barbie Girl", która przyniosła jej sławę. Ostatnio, nie mogąc jej więcej słuchać, wpadła w taką furię, że zdemolowała łazienkę.

 • Wygłupy Coldplay

  Angielska grupa Coldplay kontynuuje tradycję wykonywania podczas koncertów najdziwaczniejszych utworów innych wykonawców. Tym razem, podczas skandynawskiej części nowej trasy, muzycy zaprezentowali własną wersję przeboju "Barbie Girl", z repertuaru zespołu Aqua.

 • Doktor Jones w szpitalu

  Rene Dif, frontman duńskiej formacji Aqua, znanej z przebojów "Barbie Girl" i "Doctor Jones", został odwieziony do szpitala z powodu poważnego bólu kręgosłupa, podczas pobytu w Indonezji, w ramach trasy promującej ostatni album grupy.

 • Lene: " Idol niszczy młodych ludzi"

  Do licznego grona przeciwników programów typu "Idol" należy m.in. Lene, była wokalistka duńskiej grupy Aqua, znanej z przeboju "Barbie Girl". Jej zdaniem są one szkodliwe zarówno dla samych uczestników, jak i dla całej branży muzycznej.

 • "Nie traktuję siebie śmiertelnie poważnie"

  Lene Grawford Nystrřm sławę zyskała w latach 90. razem z zespołem Aqua, którego była wokalistką. Duńska grupa odniosła wielki sukces dzięki przebojowi "Barbie Girl", który wzbudził wiele kontrowersji(...) z Adamem Czerwińskim (RMF FM) Lene opowiada m.in. o przyczynach zawieszenia działalności zespołu Aqua, swych pierwszych doświadczeniach kompozytorskich, nieporozumieniach wokół piosenki "Barbie Girl

 • "Nie jesteśmy nerwowi"

  Duńska grupa Aqua w zaskakujący i szybki sposób podbiła świat. Jej wielki przebój „Barbie Girl” nucił niemal każdy, a dotarł on na pierwsze miejsce list przebojów w 35 krajach! Zespół ma na koncie 22 miliony sprzedanych egzemplarzy albumów i singli, a niedawno wydał swój drugi album „Aquarius”. Czy płyta odniesie równie wielki sukces? Adam Czerwiński (RMF FM) spotkał się z wokalistką Lene

 • Kolejny powrót z lat 90.!

  Kolejny bijący w latach 90. rekordy powodzenia zespół, wraca na scenę.

Wideo na temat: barbie girl
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....