• Informacje na temat:

  barbra streisand piosenkarka

Artykuły na temat: barbra streisand piosenkarka
 • Barbra Streisand znów walczy z rakiem!

  Barbra Streisand (73 l.) parę lat temu zlekceważyła rady lekarzy i teraz ponosi tego konsekwencje...

 • Barbra Streisand powróciła na szczyt

  Album "Partners" Barbry Streisand to po raz kolejny najlepiej sprzedająca się płyta na świecie. Najnowszy materiał piosenkarki powrócił po tygodniu przerwy na najwyższe miejsce podium.

 • Barbra Streisand zdementowała plotki!

  Barbra Streisand (72 l.) od nieznajomego w sklepie dowiedziała się, że ktoś rozsiewa plotki o kryzysie w jej związku!

 • Barbra Streisand otrzyma nagrodę AFI

  Amerykański Instytut Filmowy ogłosił, że laureatką jego przyszłorocznej nagrody za całokształt twórczości będzie Barbra Streisand. Aktorka i piosenkarka w jednej osobie, zostanie pierwszą kobietą uhonorowaną tym wyróżnieniem w 29-letniej historii Instytutu.

 • Pasierb Barbry Streisand grzebie w śmietniku!

  Choć majątek Barbry Streisand (72 l.) i jej męża Jamesa Brolina (74 l.) jest szacowany na ok. 500 milionów dolarów, pasierb gwiazdy musi szukać jedzenia w koszach na śmieci!

 • Barbra Streisand kończy karierę

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Barbra Streisand ogłosiła w środę 19 lipca, że kończy karierę koncertową. Ostatnie cztery występy odbędą się pod koniec września w Los Angeles i Nowym Jorku. Czy porzuci również karierę aktorską nie wiadomo.

 • Streisand odbiło

  ...65-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka Barbra Streisand dała się nieźle we znaki pracownikom jednego z londyńskich hoteli. Przed przyjazdem, gwiazda wysłała długą listę warunków, które mają zostać spełnione podczas jej pobytu.

 • Barbra Streisand pisze książki

  Jak już informowaliśmy, Barbra Streisand, amerykańska piosenkarka i aktorka, zamierza zrezygnować z publicznych występów. Wolny czas artystka ma zamiar poświęcić na pisanie książek.

 • "Mam dziwną twarz"

  Legendarna aktorka i piosenkarka Barbra Streisand żałuje tego, że w młodości zamartwiała się swoim wyglądem. Gwiazda twierdzi, że po latach nauczyła się doceniać swoją "dziwną" twarz.

 • 60. urodziny Barbry Streisand

  Barbra Streisand, amerykańska aktorka należąca do najlepiej opłacanych hollywoodzkich gwiazd i piosenkarka, której płyty rozeszły się na świecie w ponad 80-milionowym nakładzie, obchodzi w środę, 24 kwietnia, swoje 60. urodziny.

Wideo na temat: barbra streisand piosenkarka
 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...