• Informacje na temat:

  barciś i żak serial

Artykuły na temat: barciś i żak serial
 • "Ranczo": Serial nokautuje konkurencję

  Dziesiąty sezon serialu "Ranczo" znowu zdeklasował pozostałe produkcje i zgromadził przed telewizorami rzesze fanów.

 • Artur Barciś: Nie umiem kłamać

  Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.

 • Wielkie finały seriali

  Czy Zuza z "Przyjaciółek" ułoży sobie życie, a Lucy z "Rancza" odejdzie od Kusego? Jak rozwiążą się sprawy mecenas Przybysz w "Prawie Agaty"? ostatnie przed wakacjami odcinki seriali przyniosą odpowiedzi na wiele pytań.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo" ulubionym serialem młodych widzów!

  Ostatni odcinek 7. serii "Rancza" obejrzało w TVP 1 6,4 mln widzów! W porównaniu do poprzedniego sezonu, serial zyskał 50 tys. widzów!

 • Ilona Ostrowska: Czuję potrzebę zmiany

  Ilona Ostrowska, czyli Lucy Wilska z "Rancza", nie chce już być gwiazdą jednego z najpopularniejszych polskich seriali. - Czuję potrzebę zmiany - mówi aktorka.

 • Barciś: "Idę z duchem czasu"

  ...były jednym z powodów, dla których przyjąłem tę rolę. Były inne? - Uświadomiłem sobie, że od jakiegoś czasu gram wyłącznie w komediach. Tak w serialach, jak i w teatrze. Cały czas w telewizji(...) te wąsy. Nie są naturalne, ponieważ pracuję także na planie serialu "Ranczo", gdzie mój bohater nie ma zarostu. Dzięki mistrzostwu charakteryzacji nawet na bardzo dużym zbliżeniu nie widać, że są...

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": Senator i Czerepach oprowadzają po Wilkowyjach!

  Cezary Żak i Artur Barciś, czyli senator Kozioł i sekretarz Czerepach z "Rancza", zapraszają na wędrówkę po serialowych Wilkowyjach, zdradzają, czy na planie naprawdę pije się Mamrota oraz co się stanie z Jeruzalem, kiedy zakończą się zdjęcia do serialu!

 • Artur Barciś: Ale z ciebie szuja!

  Już się cieszy na rozpoczynające się w lipcu zdjęcia do dziewiątej serii "Rancza". Bo bardzo lubi grać Czerepacha.

Dyskusje na temat: barciś i żak serial
 • Re: "Ranczo": Teraz ławeczka

  Ranczo to rewelacyjny serial! Dowcipny,mądry(oczywiście czasem przerysowany,ale to dobrze) i ŚWIETNIE ZAGRANY! Aktorzy są rewelacyjni! Żak w obu rolach-świetny! Barciś(Czerepach) genialny! Cała reszta również!

 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Zgadzam się z Zulusem, ten serial stał się po prostu kiczowaty. O ile pierwsze serie były interesujące, to dwie ostatnie są po prostu niewiarygodne i głupie, widać wyraźnie, że brak już pomysłów na dalszy ciąg. Pozostaje czekać, aż proboszcz, który został biskupem, zostanie papieżem :))) Aktorzy dobrani są bardzo dobrze, Cezary Żak jest fenomenalny w swoich rolach, Artur Barciś również, kapitalna

 • Re: "Ranczo": Na planie 10. sezonu

  Po tym, kiedy jeden Kozioł przestał być wójtem, serial stracił sens, bo twórcy pozbawili się tej zasadniczej osi konfliktu między "wójtem a plebanem". Kiedy jeszcze drugi Kozioł przestał być plebanem, to już zaczęło się totalne dno. Nie może tego uratować genialny w obu rolach Cezary Żak, ani świetny Artur Barciś, czy znakomita Marta Lipińska. Prawie cała reszta, to straszliwie sztuczne

 • Re: Artur Barciś w "M jak miłość"

  Jeszcze brakuje tych nieuków-aktorzyn:Żaków i będzie po niezłym serialu.Żakowie te żebraki do wszystkich tasiemców sie wpychają po kasę.A prezentują całkowite dno. Dno to reprezentujesz ty , pisząc takie durne , zawistne komentarze. Ogladales kiedykolwiek serial " Miodowe Lata" ?? Tam Cezary Żak pokazał , że jest naprawde świetnym aktorem i doskonale wczuwa się w rolę. To samo w "Ranczo". Co