• Informacje na temat:

  bardot brigitte obecnie

Artykuły na temat: bardot brigitte obecnie
 • Halina Kowalska: Jak dziś wygląda seksbomba PRL-u?

  .... - Pomógł nam zainstalować się w Warszawie, załatwił meldunek, wprowadził do telewizji - mówiła. Czytaj dalej na następnej stronie... Podobieństwo do francuskiej piękności Brigitte Bardot(...) mi drogę. Ci, którzy to widzieli, byli w szoku. Po chwili zrozumiałam, że te ptaki dziękują mi za opiekę. Obecnie pani Halina wraz z mężem mieszka w Domu Aktora Weterana w Skolimowie. - Dwa lata...

 • Brigitte Bardot chce mieszkać w Szwecji

  Dawna gwiazda filmowa, Francuzka Brigitte Bardot ( "I Bóg stworzył kobietę" ) rozważa przeniesienie się do Szwecji z Francji, która, jej zdaniem, jest niewrażliwa na los norek hodowanych na futra. Bardot, która od wielu lat walczy o prawa zwierząt, napisała list do szwedzkiego premiera Goerana Perssona, w którym nazywa jego kraj "jednym z bardzo niewielu, którym leży na sercu dobro zwierząt".

 • ...łono ręką. Fotografia znalazła się w zbiorze 140 zdjęć wystawionych na aukcję przez niemieckiego kolekcjonera Gerta Elferinga. Portret Brigitte Bardot, autorstwa słynnego fotografika Richarda(...)Fotografia nagiej Carli Bruni, obecnie żony prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, została sprzedana w czwartek na aukcji w Nowym Jorku za 91 tys. dol., czyli sumę 20-krotnie wyższą od...

 • Brigitte Bardot w obronie foczek

  Francuska gwiazda filmowa lat sześćdziesiątych Brigitte Bardot ( "I Bóg stworzył kobietę" , "Pogarda" ) zaapelowała w środę, 22 marca, ze łzami w oczach przed kamerami stacji telewizyjnych o darowanie życia młodym foczkom, które w liczbie 325 000 mają w tym roku zostać zabite na kanadyjskiej dalekiej Północy.

 • Brigitte Bardot: To zbrodnia

  Była francuska gwiazda kina Brigitte Bardot zaapelowała do Japonii, by zaprzestała "śmiertelnych kampanii" połowu wielorybów w Antarktyce i zamiast tego zajęła się zwierzętami porzuconymi w pobliżu elektrowni atomowej w Fukushimie.

 • Bardotka walczy o życie wilków

  Brigitte Bardot, gwiazda filmowa, a obecnie obrończyni praw zwierząt - wezwała Unię Europejską do podjęcia kroków prawnych przeciwko Francji za wydanie tam zgody na odstrzał sześciu wilków. Aktorka napisała w tej sprawie do unijnego komisarza Stavrosa Dimasa, odpowiedzialnego za ochronę środowiska.

 • Gwiazdy kina w obronie zwierząt

  Gwiazdy francuskiego kina - Brigitte Bardot i Alain Delon - zażądały od mera Charkowa powstrzymania masowego zabijania bezpańskich psów, co ma obecnie miejsce na Ukrainie, przygotowującej się do piłkarskich mistrzostw Europy.

 • Niewinna piosenka z kobiecą ekstazą w tle

  "Ta muzyka jest bardzo niewinna. Po raz pierwszy w życiu napisałem piosenkę miłosną i od razu została źle odebrana" - w ten sposób Serge Gainsbourg z podszytym ironią żalem komentował skandal, jaki wybuchł z powodu niesławnego utworu "Je t'aime... moi non plus" ("Kocham cię... A ja ciebie nie").

 • "Gainsbourg" jako komiksowy bohater

  "Gainsbourg" , reż. Joann Sfar, Francja/USA 2010, dystrybucja: Monolith Plus, premiera kinowa: 21 maja 2010

 • Fotografia nagiej żony prezydenta

  Fotografia nagiej Carli Bruni, byłej modelki, a obecnie żony prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, została sprzedana w czwartek, 10 kwietnia, na aukcji w Nowym Jorku za 91 tysięcy dolarów, czyli sumę 20-krotnie wyższą od spodziewanej.

Wideo na temat: bardot brigitte obecnie
 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Siła kobiet

  Autorem tego niesłychanie plastycznego filmu jest artysta ukrywający się pod inicjałami Jr. – fotograf i jeden z najsłynniejszych obecnie twórców street-artu.