• Informacje na temat:

  bardotka

Artykuły na temat: bardotka
 • "Plebania": Polska Bardotka nie miała szczęścia w miłości, choć kochali ją wszyscy Polacy!

  Irena Karel, czyli Janina Borosiukowa z „Plebanii”, należała kiedyś do grona najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich aktorek. Porównywano ją do Brigitte Bardot i wróżono wielką karierę. Jej jednak nigdy nie zależało na popularności... Kilka lat temu na dobre zrezygnowała z aktorstwa. Dlaczego?

 • Artur Andrus: Płyta "Cyniczne córy Zurychu" w marcu

  18 marca ukaże się następca bestsellerowego albumu "Myśliwiecka" Artura Andrusa. Płyta satyryka nosi tytuł "Cyniczne córy Zurychu".

 • "Pierwsza miłość": Joanna Opozda zagra słynną Bardotkę!

  Joanna Opozda, czyli Jowita z "Pierwszej miłości", poinformowała fanów, że właśnie rozpoczęła pracę na planie nowego filmu Lecha Majewskiego, w którym wcieli się w legendę europejskiego kina, Brigitte Bardot. - Moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez samą BB - napisała na swym profilu w mediach społecznościowych.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Tomasz Zubilewicz szaleje z radości. Zdradził imię dziecka!

  ...interesuje się modą i filmem, ale pasjonuje się też muzyką. Marta "Zubi" studiowała na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Z zespołem Bardotka Trio próbowała swoich sił w programie "Must Be The...

 • Bond, Bardotka i najsłynniejszy żandarm świata w TVP1

  Wakacyjne wieczory przed telewizorem najlepsze będą w TVP1. Nigdzie indziej nie znajdziesz tak rozrywkowego zestawu bohaterów: Bardotka w piątki, Bond w soboty i Louis de Fun?s w poniedziałki.

 • Tomasz Zubilewicz został dziadkiem!

  ..." znajomy prezentera. Są duże szanse na to, że malec, podobnie jak jego mama, wyrośnie na artystę! "Jego mama to charyzmatyczna wokalistka zespołu Bardotka Trio, a dziadek, prócz tego, że zapowiada...

 • Bardotka apeluje do Bruni

  Legendarna aktorka i znana obrończyni praw zwierząt, Brigitte Bardot, wystosowała list otwarty do pierwszej damy Francji, Carli Bruni, prosząc, by ta przekonała prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego do wprowadzenia zakazu korridy we Francji.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  Poczuł się zdradzony i opuszczony. Wrócił do niego lęk, z którym walczył od dziecka...

 • Brigitte Bardot, legendarna francuska aktorka od lat walcząca o respektowanie praw zwierząt, tym razem zaatakowała rząd chiński. Gwiazda domaga się, aby władze Państwa Środka wypuściły na wolność wszystkie czarne niedźwiedzie azjatyckie, trzymane w niewoli ze względu na żółć wykorzystywaną w celach medycznych .

Dyskusje na temat: bardotka