• Informacje na temat:

  barełkowska-cyrwus

Artykuły na temat: barełkowska-cyrwus
 • Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska: tygodnik zdradza kulisy ich małżeństwa

  ...​Przed laty połączyła ich wielka miłość, o którą w chwili życiowego kryzysu zawalczyli ponownie. Dziś Piotr Cyrwus (55 l.) i Maja Barełkowska (54 l.) lubią być razem. Jak wygląda ich małżeństwo? Tygodnik "Dobry Tydzień" odsłania kulisy.

 • Piotr Cyrwus drży o córkę

  Znany, krakowski aktor Piotr Cyrwus ma powody do dumy. W ślady taty idzie bowiem jego córka - Ania, która z powodzeniem studiuje w krakowskiej szkole teatralnej.

 • Piotr Cyrwus od 30 lat podziwia żonę! Dużo jej zawdzięcza!

  Piotr Cyrwus (56 l.) pochodzi z Podhala i tęskni za górami. Gwiazdor serialu "Klan" uwielbia też Warszawę. Zawsze u jego boku, niezależnie od miejsca, jest żona – Maja Barełkowska (55 l.)

 • "Klan": Prawie jak Chuck Norris

  Od blisko 13 lat Piotr Cyrwus gra Rysia Lubicza w "Klanie" . Jego bohater - trochę nieudacznik, trochę pantoflarz - od lat jest przedmiotem żartów.

 • "Na Wspólnej": Była żona Ostrowskiego wkracza do gry!

  Ledwo Ewa (Ewa Gawryluk) ponownie przyjmie Arka (Marek Kalita) pod swój dach i znów zostaną parą, w jego życiu pojawi się była żona (Maja Barełkowska-Cyrwus) z córką (Anna Żytka)...

 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  W warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się w poniedziałek, 8 września, premiera spektaklu "Kiedy kota nie ma". Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając. Sztuka opowiada historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem.

 • Przyjazd Barbary!

  Bognę Jakubowską (Justyna Sieńczyłło) odwiedzi dawno nie widziana siostra Barbara (Maja Barełkowska-Cyrwus) z Hrubieszowa. Będzie ostro!

 • "Tak" na srebrne wesele!

  ...25 lat po ślubie znana i lubiana aktorska para, Maja Barełkowska ("Majka") i Piotr Cyrwus ("Klan"), odnowiła przysięgę małżeńską!

 • "Na Wspólnej": Arek wpadnie w wielkie tarapaty

  Stan zdrowia Oliwii (Anna Żytka) pogorszy się. Z córką Iwony (Maja Barełkowska-Cyrwus), byłej żony Arka (Marek Kalita), będzie naprawdę źle. Ostrowski pocieszy dziewczynę, że po zmianie leków wszystko wróci do normy. Niestety, zwiększenie dawki leku przeciwzapalnego nie pomoże. Okaże się, że jedynym skutecznym rozwiązaniem jest przeszczep serca. Zrozpaczona Iwona nie wybaczy sobie, że pozwoliła...

 • "Na Wspólnej": Powód do zazdrości?

  Stan Oliwii (Anna Żytka) bardzo się pogorszy. Osłabiona dziewczyna będzie z trudem oddychać. Arek (Marek Kalita) zapewni ją, że po zmianie leków wszystko wróci do normy. Nie da po sobie poznać, że sam ma co do tego wątpliwości. Szczegółowe badania potwierdzą jego najgorsze przeczucia. Arek wyjaśni Iwonie (Maja Barełkowska- Cyrwus), że zwiększenie dawki leku przeciwzapalnego nie pomoże...

Zdjęcia na temat: barełkowska-cyrwus