• Informacje na temat:

  barron hilton

Artykuły na temat: barron hilton
 • Paris Hilton nie chce rodzinnej fortuny

  Paris Hilton (26 l.) stwierdziła w udzielonym ostatnio wywiadzie, iż uważa się za źródło inspiracji dla młodego pokolenia kobiet. Utrzymuje także, że nie przejmuje się tym, iż jej dziadek Barron Hilton ją wydziedziczył.

 • Hilton przyznaje się do winy

  ...18-letni brat Paris Hilton (27 l.), Barron Hilton, przyznał się do dwóch postawionych mu zarzutów, związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Chłopak był oskarżony o prowadzenie samochodu po pijanemu i o posługiwanie się podrobionym prawem jazdy.

 • Brat Paris Hilton aresztowany!

  ...18-letni Barron Hilton został zatrzymany przez policję rankiem 12 lutego w Los Angeles pod zarzutem... prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Jak donosi serwis Daily Mail(...) tego, co zrobił". Pieniądze wpłaciła ostatecznie trójka przyjaciół Barrona (ale spoza rodziny!). Jego ojciec, Rick Hilton oświadczył w prasie: "Nie kontaktowałem się jeszcze ani z synem, ani z policją...

 • Paris Hilton bez fortuny?

  Już niedługo sformułowanie "dziedziczka fortuny Hiltonów" przestanie iść w parze z nazwiskiem Paris Hilton. Jak się bowiem okazuje, panna Hilton wcale nie odziedziczy wiele z fortuny swojego dziadka Barrona Hiltona.

 • Przyznał się do winy

  18-letni brat dziedziczki hotelarskiej fortuny Paris Hilton, Barron Hilton, przyznał się do dwóch postawionych mu zarzutów, związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu.