• Informacje na temat:

  bartek kiepski

Artykuły na temat: bartek kiepski
 • Walduś Kiepski przejął obowiązki żony. To on prowadzi dom!

  Bartosz Żukowski (39 l.), aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich", prywatnie w niczym nie przypomina niefrasobliwego Waldusia. Jest oddanym mężem i ojcem 5-letniej Poli.

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" w Prima Aprilis

  Sebastian Mila pojawił się na planie "Świata według Kiepskich", aby zagrać ze swoim "alter ego" - Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem piłkarza Polsat pokaże 1 kwietnia.

 • Sebastian Mila na planie "Świata według Kiepskich"!

  Sebastian Mila pojawił się na planie "Świata według Kiepskich", aby zagrać ze swoim "alter ego" - Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem bohatera meczu z Niemcami Telewizja POLSAT pokaże 1 kwietnia.

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" już 1 kwietnia

  1 kwietnia Polsat wyemituje odcinek "Świata według Kiepskich", w którym wystąpił gościnnie piłkarz Sebastian Mila.

 • ...zagrał w "Syzyfowych pracach". Wystąpił również w "Świecie według Kiepskich", "Nie ma zmiłuj" i "Karol. Człowiek, który został papieżem". Popularność zdobył rolą Wojciecha Płaski w serialu "Magda...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Sebastian Mila zagrał w "Świecie według Kiepskich

  To nie jest żart na Prima Aprilis! Sławny piłkarz zagrał - i to fenomenalnie, razem z Marzeną Kipiel - Sztuką, Anną Ilczuk i oczywiście Bartkiem Żukowskim. Mimo iż, jak sam mówi, z Kiepskim mylony jest notorycznie, on i Bartek na żywo po raz pierwszy zobaczyli się właśnie na planie serialu. Sebastian Mila bardzo chciał poznać odtwórcę roli Waldusia i nie ukrywał swojej wielkiej radości kiedy...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "M jak miłość": Atak paniki

  W 1444. odcinku Ula powie Bartkowi, że powinni wstrzymać się ze ślubem! Dlaczego tak się stanie?

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.

Wideo na temat: bartek kiepski
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: bartek kiepski
 • Re: "Świat według Kiepskich": Grabowski gwiazdorzy?

  Ferdek Kiepski to śmierdzący piwożłob,dlatego do niego porównywany jest P. Andrzej Grabowski.Biorąc tą rolę.powinien się z tym liczyć.

 • Re: Kacper Boski (Mateusz Pawłowski)

  Kiepsko gra ten dzieciak i film kiepski

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  z nią moze by to nie było to samo ja nie chce jej obrazac bo ja uwielbiam ale scenariusz bez niej jest kiepski juz nie chodzi o watek bartka ogólnie wszystko jest tak smutno że tylko łza się w oku krecić ja tylko mam nadzieje ze bartek nie straci pamieci i bedzie wiedział kogo kocha zyli Ewe a magdalena shejbal ma prawo decydować chyba wy tez nie lubicie jezeli kktos za was decyfuje jezeli wam sie