• Informacje na temat:

  bartek mówi

Artykuły na temat: bartek mówi
 • Bartek Jędrzejak: Jestem szczęśliwym facetem

  Bartek Jędrzejak (40 l.) znany jest widzom jako pogodynek "Dzień dobry TVN". Niewielu jednak wie, że jest on także... wykładowcą akademickim.

 • Bartek Wrona "Jesteś wolna": Wokalista rusza w "Rejs"

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Jesteś wolna" Bartka Wrony.

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski: Wszystko dla miłości!

  ...- Wierzyłam, że okaże się mądrym ojcem. I nie zawiodłam się... Dziś jesteśmy już pięcioosobową rodziną i dzieci uczą nas sporo każdego dnia - mówi otwarcie Tamara Arciuch (44 l.) o Bartku(...) poszłoby w swoją stronę - twierdzi Bartek. W prasie i internecie huczało od krytyki, kłopoty pojawiały się z każdej strony. - Pisano o nas jak o potworach, choć wokół rozstaje się mnóstwo osób i nikt...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • ...pieniędzy na dojazdy do pracy.Bartek mówi matce o propozycji szefowej i zastanawia sie czy przyjąć propozycję.Waleria po namyśle mówi synowi ...wiesz może to jest pewne wyjście - za darmo pokój nie(...)Bartek coraz częściej będzie masował szefową,trochę jest zły że nie ma czasu dla siebie,ale wie że tak jest w kontrakcie.Kornelia jest zadowolona z pracy podwładnego, ale też zaczyna czuć coś do...

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • "Ranczo": ​Bartek Kasprzykowski: mówią do mnie "proszę księdza"

  Widzowie seriali tak bardzo kochają bohaterów swoich ulubionych produkcji, że wykreowane postaci całkowicie zlewają im się z osobami aktorów. Przekonał się o tym Bartek Kasprzykowski, który w "Ranczu" był księdzem Robertem.

 • Karolina Kominek: Tajemnicza blondynka z "Prawa Agaty"

  W serialu "Prawo Agaty" wychowuje małego Franka, syna Bartka. W realnym życiu też niedawno została mamą. Nam Karolina Kominek zdradza, jak godzi aktorstwo z opieką nad córką i co czeka jej bohaterkę.

 • Bartek Kasprzykowski (40 l.) uważa, że "aktor mocno sprzedany prywatnie" nie ma spokoju ducha, który jest niezbędny do kreowania postaci. Czy to przytyk do kolegi po fachu Piotrka Stramowskiego (28 l.), który swoim życiem prywatnym wraz z żoną Kasią Warnke kupczy w wywiadach, telewizjach i mediach społecznościowych?

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

Zdjęcia na temat: bartek mówi
Wideo na temat: bartek mówi
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2830- 2833. Zwiastun

  Roma i Bartek podejrzani w sprawie zaginięcia Kingi Iga mówi Michałowi, że „porywacze” Kingi to zwykli naciągacze – chcieli zarobić przy okazji jej zaginięcia. W związku z tym sprawa Brzozowskiej pozostaje nierozwiązana. Podejrzenia padają na Romę i Bartka.

 • "Przyjaciółki": Zuza znowu jest w ciąży?!

  Zuza (Anita Sokołowska) kupuje warzywa na targu i nagle zaczyna mieć zachcianki ciążowe. Mówi Jaśkowi (Marek Bukowski), że chyba znowu jest w ciąży. Rafał (Konrad Jałowiec) i Julka (Nicole Bogdanowicz) wpadli sobie w oko. Dziewczyna zaprasza Rafała do domu i przedstawia Ance (Magdalena Stużyńska – Brauer) i Pawłowi (Bartek Kasprzykowski). Wiktor (Paweł Deląg) i Patrycja (Joanna Liszowska) są

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2782.

  otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie - Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria - pełna obaw - mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Antosia przyprowadza do

Dyskusje na temat: bartek mówi