• Informacje na temat:

  bartek świderski dziewczyna

Artykuły na temat: bartek świderski dziewczyna
 • Barwy szczęścia

  Natalia wraca z Mazur do domu. Zaraz po niej w Zakrzewiu zjawia się Irek. Dziewczyna prosi ukochanego, by szczerze powiedział jej, co łączy go z Lilianą....

 • Chcą zabić Bartka Świderskiego

  Nie "Tylko miłość" w popularnym polsatowskim serial u. Rafał Rozner (Bartek Świderski, 35 l.), który zlecił prywatnemu detektywowi śledzenie gangstera Wolara (Andrzej Grabowski, 56 l.), znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

 • Barwy szczęścia

  ...przynoszą nieoczekiwany skutek. Iwona cały czas dopinguje Adriana, ale on zaczyna wątpić w skuteczność terapii. Podczas sesji Świderski zwierza się doktor Rawicz, że każdego dnia musi walczyć(...) się poddać i walczy o pracę u Wagner. Bartek wstawia się za przebojową blogerką.

 • Gościnnie w "Tylko miłość"

  Nowa postać w "Tylko miłość". W serial u gościnnie pojawił się Jacek Kopczyński, partner Patrycji Markowskiej. Wcielił się w rolę menadżera, który nawiązuje współpracę z Sylwią Stern (Urszula Grabowska). Piosenkarka już wkrótce zapragnie wrócić na scenę i nagrać kolejną płytę.

 • "Barwy szczęścia": Zerwane zaręczyny i… prawy sierpowy!

  ...ratowanie Bartka... A Kasia będzie w szoku - bo Julita nie przekazała jej ani grosza. W końcu Górkowie zorientują się, że dziewczyna jest oszustką i Radka okradła. A Stefan o wszystkim opowie jej(...) molestował... Jak Chowański zareaguje na taką wiadomość? Dramatyczne chwile czekają także Iwonę, która uwierzy w słowa Lary i zerwie związek z Adrianem. Dziewczyna wróci do rodziny, cały czas...

 • Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serial u "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?

 • Barwy szczęścia

  .... Twierdzi, że ma dowody na to, że Świderski zdradza Iwonę. Z kolei z Bartkiem kontaktuje się właściciel mieszkania. Okazuje się, że Jędrek nie opłacił czynszu. Koszyk donosi Jadze o problemach...

 • Nie grywa w serialach, ale...

  W "Tylko miłość" pojawi się nowa para! Stanisław Tym, który prawie nigdy nie pojawia się w serial ach, wraz z Zofią Merle zagrają rodziców Sylwii i Doroty Sztern.

 • Serialowy przewodnik

  ...jubilera. Dziewczyna pokazuje kolczyki, które spodobają się Grażynce. odc. 2724 Jerzy próbuje wyjaśnić żonie dlaczego spotkał się z Aliną. Feliks namawia Monikę, żeby poszła razem z nim do byłej(...) z Danielem i opowiada mu Sarze. W szpitalu pacjentka dostaje drgawek. Świderski opanowuje sytuację, ale nie wyraża zgody, żeby Sara została przewieziona do domu. Marta zwierza się Zosi, że martwi się...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

Wideo na temat: bartek świderski dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.