• Informacje na temat:

  bartek świderski małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: bartek świderski małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

  To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

 • Kożuchowska w ciąży!

  Małgorzata Kożuchowska będzie miała dziecko. Kto nie wierzy, będzie musiał poczekać do końca grudnia, kiedy bohaterka grana przez nią w serial u "Tylko miłość" upewni się, że jest w ciąży.

 • Małgorzata Kożuchowska zdecydowała! Na święta wyłącza telefon

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) nie boi się odważnych decyzji. Rodzina jest dla niej ważniejsza niż praca i w czasie świąt odcina się od zawodowych obowiązków. Dlatego postanowiła przystopować i... wyłączy swój telefon!

 • Kożuchowska za kratkami

  Małgorzata Kożuchowska (37 l.) spędzi noc za kratkami? To może się wydarzyć jedynie w serial u "Tylko miłość". Jej bohaterka, Maja, zostanie zatrzymana na noc w komisariacie.

 • "Druga szansa": Topa odchodzi przez Kożuchowską?!

  ...potrzebuje reanimacji, a jego ubarwianiem zajęła się Małgorzata Kożuchowska? W każdej plotce jest ziarnko prawdy. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Kożuchowska przyjaźni się z producentką, Dorotą(...)  nie zniknie z serialu! - czytamy w oświadczeniu.  Na razie fani miłosnego trójkąta Kożuchowska-Topa-Świderski mogą spać spokojnie!

 • Znowu miłość w telewizji

  We wrześniu na antenie Polsatu ruszy nowy serial - "Tylko miłość" - pokazujący świat 30-latków, konsekwentnie realizujących swoje ambicje zawodowe. W rolach głównych wystąpią Małgorzata Kożuchowska, Urszula Grabowska i Bartek Świderski.

 • Małgorzata Kożuchowska musi przygotować się na zmiany w "Drugiej szansie"

  Małgorzata Kożuchowska niedawno mogła odtrąbić sukces. "Druga szansa", w której gra główną rolę, zdobyła rzeszę fanów i stała się prawdziwym hitem. Do tej pory co tydzień w poniedziałkowy wieczór(...) miała nowego adoratora. W jego roli zobaczymy Bartłomieja Topę. Co zatem stanie się z postacią Bartka Świderskiego? Wcielał się on w dotychczasową miłość Boreckiej. Podobno będzie znacznie mniej scen...

 • Ostatnie odcinki "Tylko miłość"

  Drugi sezon serial u "Tylko miłość" zbliża się do końca. Czy Rafał Rozner (Bartek Świderski) ocali swoją dobrą reputację i oczyści się z zarzutów.

 • "Druga szansa": Adam okaże się damskim bokserem!

  Szok i niedowierzanie! Powodowany zazdrością o Marcina (Bartłomiej Świderski) Adam (Bartłomiej Topa) posunie się do rękoczynów i uderzy Monikę (Małgorzata Kożuchowska), zostawiając siniaki na jej twarzy!

 • Metamorfoza Mai Kryńskiej

  Niespodziewana ciąża, zdrada narzeczonego - bohaterka serial u "Tylko miłość" - Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) przechodzi dość stresogenny etap w swoim życiu. Podda się czy zbuntuje?

Wideo na temat: bartek świderski małgorzata kożuchowska
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska na planie

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan serialu „Druga szansa”. Czy produkcja będzie pokazywała realia polskiego show-biznesu? Małgorzata Kożuchowska zdradziła, kim będzie bohaterka przez nią grana. - Mamy olbrzymią tremę - wyjawiła. A kogo zagra Bartek Świderski? Źródło: X-News/TVN